Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Keltető tojásforgató
 
Témaindító: anyadat, idő: Feb 22, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) Remci válasza Inhouse hozzászólására (») Ápr 16, 2018 /
 
Szerintem ez lehetett az. A matrica nedvességet kaphatott,mert a rányomtatott szöveget nem lehetett kiolvasni, de azt ki bírtam silabizálni hogy F 100. Ebből gondolom. Hogy sokáig tesz meg egy fordulatot? A tojások nem szaladnak el
(#) Inhouse válasza Remci hozzászólására (») Ápr 17, 2018 /
 
Funkcióban biztosan ugyanez (akár gyártóban is), de a tied 230V-os, ez meg adapteres. Jó hosszú az időzítő, anno biztos megmérték, hogy tyúkanyó átlagban hányszor igazgatja a tojásait.
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2018
(#) Remci válasza Inhouse hozzászólására (») Ápr 17, 2018 /
 
Ja,azt nem láttam hogy adapter van hozzá. De szerintem túl dimenzionálják ezt a forgatás dolgot. Falusi gyerek vagyok, volt és van is kotlósunk,néha több is mint kellene. De én megmondom őszintén,egyiknél sem láttam hogy kétóránként forgatta volna a tojásokat. Ülnek rajta, majd ha lejönnek enni,úgy általában reggel-este, akkor kapirgálnak köztük egy kicsit,majd vissza ülnek. Mégis kikelnek a tojások. Én is csináltam keltető gépet, ott is csak reggel-este forgattunk,abban is kikeltek. De biztos én gondolom rosszul.
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem