Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autóriasztó és központi zár
 
Témaindító: hzsolt77, idő: Jan 15, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   150 / 164
(#) Inhouse válasza akos512 hozzászólására (») Márc 1, 2019 /
 
A tartalék kulccsal mi a helyzet? Az immohoz nem szokott szükséges lenni az elemnek jó állapotban lennie, az a kp zár távirányításához szükséges.
(#) akos512 válasza Uviktor hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
Természetesen érthető. A gyártó honlapján nem találok elérhetőséget. Van esetleg cég, aki a megfelelő jogviszonyok igazolása után kiiktatja nekem ezt az eszközt? És odáig is gondolom trélereznem kéne az autót?
(#) akos512 válasza Inhouse hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
Tartalék táv sem nyitja.
(#) Uviktor válasza akos512 hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
Üdv,
Ha szűkítjük a földrajzi helyzetet,megpróbálok segíteni szakember kérdésben.
(#) Uviktor válasza akos512 hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
A másik kulccsal is villog az immo lámpa?
Az olvasó hurkot vágták volna el a riasztóval...?
(#) akos512 válasza Uviktor hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
A sokadik elem csere a távirányítóban megoldotta a problémát, most már gond nélkül elindul az autó. Helyileg somogy megyében van, de ha fel kell érte menni Budapestre én azt sem bánom.
Ha esetleg tudnál adni egy kontaktot egy szakihoz azt megköszönném!!
(#) Uviktor válasza akos512 hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
Budapesten Ő az egyik legjobb:
Bővebben: Link
(#) Inhouse válasza akos512 hozzászólására (») Márc 2, 2019 /
 
Ha nem újak voltak az elemek, akkor illik azzal csinálni. Ha azok voltak, akkor az elemtartóval lehet valami, elhajlott, koszos, kifolyt elem miatt oxidos, kitört a panelen a forrasztás...de hogy kettőnél egyszerre?
(#) akos512 hozzászólása Márc 2, 2019 /
 
Köszönöm szépen az infókat és a tippeket!!
(#) Lezli46 hozzászólása Márc 11, 2019 /
 
Suzuki Spécik!

1.Suzuki Wagon R+. 1.3 2003. Szelektiv ajtónyitás manuálisan kikapcsolható? Ha nem akkor Tech2 -n kivül milyen diaggal? Opcom esetleg?
2.Ugyanennek az autónak a központi távvezérlése esetén milyen lehetőségek vannak : Ha csak sima Nyitás -Zárás kell., és ha eredeti kulcs funkciókat kellene távvezzel is müködtetni.., tehát szelektiv ajtónyitás és Záráskor a retesz bekapcsolása is. Jó volna kábelszin-rákötési hely megjelölés!

Köszönöm a segitségeteket!
(#) bogumil13 hozzászólása Márc 11, 2019 /
 
Sziasztok!
Megtudná mondani nekem valaki,hogy a Spal AS90 központizár motorja hány volttal megy?
(#) Inhouse válasza bogumil13 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Minden központi zár motorja 12V-ról megy, ez az elérhető egy autó fedélzetén.
(#) Uviktor válasza bogumil13 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Szia,az AS90 egy riasztó,de gyanítom 12V.
(#) Uviktor válasza bogumil13 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Csak ma,csak önöknek egy AS90 leírás:
AS90 Hu
(#) Lezli46 válasza bogumil13 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Ha 12V- s t vettél akkor 12V- al megy----- létezik 24V - s kivitel is.!!! Az As90 az 12V.
(#) bogumil13 válasza Lezli46 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Nem vettem,csak egy motorom van de már régen került hozzám és másra szeretném használni de semmi adat nincs rajta.5V-al megy,gondolom akkor 12v lehet.Ha jól gondolkozok...?
Köszi a válaszokat mindenkinek!
A hozzászólás módosítva: Márc 11, 2019
(#) Lezli46 válasza bogumil13 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Szerintem egész kiváloan gondolkozol.., ezek a motorok ugy is max 1-2 mp- s üzemmôdra vannak tervezve..
(#) bogumil13 válasza Lezli46 hozzászólására (») Márc 12, 2019 /
 
A funkcioja hasonló lesz,relén vezérli majd,nyit-zár csak nem az autoban.
(#) Moderátor hozzászólása S I 76 hozzászólására (») Márc 26, 2019
 
Ennek az Apróhirdetési rovatban a helye!
(#) S I 76 hozzászólása Márc 26, 2019 /
 
Ok, ès azt hol találom?
(#) S I 76 hozzászólása Márc 26, 2019 /
 
Köszi, megtaláltam!
(#) patrick97 hozzászólása Ápr 8, 2019 /
 
Sziasztok!

Van egy aprócska gondom, ami kicsit zavaró: a gond a következő, némi áttalakítást végeztem a kis autómon kábelkötegeken leginkább ,de a lényeg az az hogy van egy Giordon V686 a gond hogy ennek alapból egy farkincája van az az antenna, egy sima vezeték lényegében. Nos én ezt az antennát leforrasztottam, és tettem bele egy feltekercselt MCU 0,5-ös vezetéket, majd beletettem, ez itthon a lakásban nem is okozott gondot kapott villanyt mentem távolabb és hallom hogy katt-katt azaz megy, ellenben az autóban mikor benne van akkor csak kb 4-5 méteren bellül veszi a jelet, ellenben régen jóval messzebbről 30 méteren túl is láttam hogy villog, azaz érzékeli. Valakinek nincs valami ötlete hogy hogyan lehetne azt az entennát feltúrbózni? Nem szeretném hogy farkincája legyen , a hely szűkös, de megoldható szerintem... A távadóban kicseréltem az elemet ,hátha, de nem sok változás történt.
(#) mraulajos válasza patrick97 hozzászólására (») Ápr 9, 2019 /
 
Hali!
Serintem az a gond, hogy a feltekert vezeték nem olyan méreű/hosszú, min a farkinca volt.
(#) Uviktor válasza patrick97 hozzászólására (») Ápr 9, 2019 /
 
Üdv,
Az antennát hullámhosszra méretezik,itt nem működik a" hosszabb jobb" elmélet...
A 433 MHz elég zsúfolt frekvencia,rengeteg készülék sugároz itt,pláne autós berkekben.
Az autó ilyen szempontból rendkívül zajos környezet.
Az,hogy egy készülék asztalon működik, nem biztos hogy autóban is fog.
(#) patrick97 válasza Uviktor hozzászólására (») Ápr 9, 2019 /
 
Hali!

Akkor mit javasolnál? - mekkora legyen, vagy milyen?
(#) Uviktor válasza patrick97 hozzászólására (») Ápr 10, 2019 /
 
Üdv,
Az antenna eredeti hosszát hagyd meg,ha máshová szeretnéd tenni az antennát,árnyékolt vezetékkel készíts toldást.
A készülékben az árnyékolást testeld le,a melegpontot természetesen az antenna forr.szemre.
A vezeték végén fejtsd vissza az árnyékolást kb.olyan hosszan,mint a gyári volt.
Az autógyártók is előszeretettel viszik a vevő antennát az A oszlop felső harmadába(ne a fém oszlophoz ragaszd,hanem a műanyag burkolathoz!

Antenna méretezést nem szeretnék itt leírni,ezen a fórumon ezt mindenki jobban tudja nálam.
Én a (lambda=c/f) képletnél nem tudok többet,itt pedig rengeteg lelkes rádióamatőr olvasgat,én csak autóriasztós tapasztalataimból próbálok tapasztalatokat megosztani.
Üdv!
(#) Uviktor válasza patrick97 hozzászólására (») Ápr 10, 2019 /
 
Azt is írtad,régen messzebbről ment.
Másik autóban?
Vagy beszereltél esetleg más készüléket?nem kapcsolóüzemű véletlen?(kínai tel.töltő,akármi)
Esetleg FM transzmitter?
Vagy az is lehet,hogy a közeledben parkol más jármű,amiben esetleg ilyen frekvencián sugároz valami készülék (guminyomás érzékelő,rablásgátló,stb...)
(#) CsemanAttila hozzászólása Ápr 11, 2019 /
 
Üdv Urak. Adott egy Mk2 Ford Focus... Gyári központi rendszer. (5 vezetékes) Beraktam egy távirányítós vezerlőt. A gyári vezérlésre lett kötve. Minden jól működött egészen addig még sütött a nap és meleg volt... Reggeli mikor még hideg van nem zár be távra. Délután már igen... Cseréltem bal első zárat. Most legalább a kulcsos nyitás zárás helyre jött... De a hiba továbbra is fennáll a távirányítónal.... Valakinek ötlet?
(#) dokibácsi123456 hozzászólása Máj 18, 2019 /
 
Sziasztok!
Olyan szaki segítségét kérném aki szerelt eurocar 125f riasztót és az autó gyári kulcsával (Kp zár vezérlőjével) működtették azt.
Az már csak hab lenne a tortán ha c corsa/combo hoz társította volna.
KÖszönöm
(#) kojozsi hozzászólása Máj 18, 2019 /
 
Sziasztok !
Segítségeteket kérem , egy régi 97-es Daewoo Nexiához .kiválóan működött eddig .Este leparkoltam majd reggel nem indult .Központi zár nyitott , benzin szivattyú hangját hallottam, a szokott hangot adta .Többszöri indítás után sem indult be , de a végén már a szivattyú sem működött .Mértem és nem volt fesz inditáskor a szivattyún .Kérem segítsetek ha tudtok ! Józsi .
Következő: »»   150 / 164
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem