Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MultiSim - tapasztalatok
 
Témaindító: SD, idő: Jún 30, 2006
Lapozás: OK   35 / 37
(#) k_i_j válasza _BiG_ hozzászólására (») Aug 5, 2020 /
 
Mit kell tennem ezzel a fájlal?
(#) _BiG_ válasza k_i_j hozzászólására (») Aug 5, 2020 / 1
 
Tools / Database / Database manager, majd ahogy a mellékelt képen látod a karikákban. Kiválasztod a .prz típust és beemeled (Import). Fontos, hogy csak az User vagy a Corporate database írható számodra, a Master nem.
A hozzászólás módosítva: Aug 5, 2020
(#) k_i_j válasza _BiG_ hozzászólására (») Aug 5, 2020 /
 
Köszönöm szépen.
(#) deebo hozzászólása Aug 7, 2020 /
 
Nem tudja valaki, hol tudom állítani a teljes szimuláció hőmérsékletét multisim10-ben?
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2020
(#) k_i_j hozzászólása Szept 17, 2020 /
 
Létezik esetleg a Multisim 10-hez magyarítás, vagy valami magyar nyelvű leírás?
(#) compozit válasza deebo hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Pl:

Tranziens Analizis/ Custom Analizis. Itt megjelenik egy táblázat, a közepe táján van egy Operating Temperature sor, itt átírod olyanra, amire kíváncsi vagy. Nem minden alkatrésznél írja át a működési hőmérsékletet, ahol nem, azt kiírja. Ott a modell rajzjelére rákattintasz, megjelennek a tulajdonságai és ott beírod a kívánt hőmérsékletet.

Ez lehet, hogy csak a 14-es verziónál működik, a 10-esre már nem emlékszem. De bízzál benne, hogy a fejlesztők az EWB5.0-ból csinálták az MS-t és nagyon minimális javítást eszközöltek. Talán gyorsabb, nagyobb könyvtár, de a bug-ok továbbra is megvannak benne.

Ahhoz, hogy az MS komolyan használható legyen, nagyon sokat kell ülni előtte... akkor viszont nagyon hatékony.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2020
(#) compozit válasza k_i_j hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Én még nem láttam, de a Help-ből csinálsz valami fájlt, a Google Translate meg lefordítja.
(#) k_i_j válasza compozit hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Szerintem több ezer oldal lehet.
Ezt a "gugli" hónapok alatt se fordítja le.
Azért kösz a tippet.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2020
(#) compozit válasza k_i_j hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Nem kell mindent lefordíttatni, ha valamennyi áramköri ismereted van, akkor a program használatát alapfokon meg lehet tanulni mondjuk 2 óra alatt. Nekem annak idején az EWB-ben az első fájl működéséhez 20 perc elég volt.
Utána már bonyolultabb a dolog, de élvezetesebb is. Szerintem, a táblázatok nagyon beszédesek. A Help-hez csak nagyon ritkán kell nyúlni, ha már végkép nem tudsz rájönni, hogy miért nem megy. Azt kell lefordíttatni. A régi ( első Spice alapú szimulátor az Intusoft-é volt. Na, ahhoz nagy elszántság kellett...
Kezdetben csak a nagyon egyszerű matematikai modelleket használd. Ezekkel mindent meg lehet csinálni, ha már fut az analízis, akkor lehet valós alkatrészekkel berajzolni.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2020
(#) k_i_j válasza compozit hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
A szimuláció megy, amennyire nekem kell.

Én is találkoztam az EWB-bel DOS os formában. Abban még nagyon kevés alkatrész volt.

Inkább a panel tervezéssel van a baj nálam.

A Dip-Trace-t használom erre.
Így egyszer megrajzolom a kapcsolási rajzott ebben, szimuláció.
Utána megrajzolom Dip-Trace -ban a panelt. Kicsit körülményes.

Szétszedtem a helt fájlt. Nem az egész programé, csak az alap.
1700 körüli html fájl lett belőle.
(#) compozit válasza k_i_j hozzászólására (») Szept 18, 2020 /
 
1700? Nagyon szorgalmas vagy.
A National Instruments-nek a MultiSim mellett van nyáktervezője, ez az Ultiboard. Biztos jó, de én leragadtam a DOS-os Tangonál. Amire kell, arra pont elég.
(#) k_i_j válasza compozit hozzászólására (») Szept 18, 2020 /
 
Nem én vagyok szorgalmas. Hanem a Htm Help Workshop.
A CHM fájlokat forrásukra bontja, vagy visszafordítják CHM-be.
A Visual Studio 98 része.

A kapcsolási rajz és a szimuláció tényleg gyorsan megtanulható.
(#) gszabo-luther hozzászólása Szept 28, 2020 /
 
Találtam egy SPICE modellt az OPA1656 OpAmp-hoz (kis zajú, kis torzítású Burr-Brown eredetű TI IC), de nem működik a MultiSim-ben.
Mivel nagyon bonyolult, meg se kíséreltem, hogy felépítsem az ekvivalens áramkört a MultiSim-ben, hogy meg tudjam találni az okát, mért nem működik (egyszerűbb esetben csináltam már ilyet).
Két lehetőség lenne:
1. Valaki tud adni nekem egy működőképes modellt
2. Van egy olyan eszköz (program), ami képes egy SPICE modellből áramkört generálni a Multisim-ben

Az utóbbinak is nagyon örülnék, mert az más hasonló esetekben is használható lenne.
(#) Lac364 válasza gszabo-luther hozzászólására (») Okt 2, 2020 /
 
OPA604 ? benne van a MultiSimben igaz nem két műveleti erősítő van benne ... csak egy ötlet.
A hozzászólás módosítva: Okt 2, 2020
(#) k_i_j hozzászólása Okt 2, 2020 /
 
A Multisim 10- ben nem találtam a BF224 -et.
Hogy lehet beletenni? Na meg honnan lehet letölteni?
(#) k_i_j hozzászólása Okt 2, 2020 / 1
 
Volna esetleg egy linkje valakinek a Multisim 14.1 letöltéséhez?
Köszönöm.
(#) Lac364 válasza k_i_j hozzászólására (») Okt 2, 2020 / 1
 
Multisim 14 nem jó?
(#) k_i_j válasza Lac364 hozzászólására (») Okt 2, 2020 / 1
 
Dehogy nem!

Nagyon jó.
(#) Lac364 válasza k_i_j hozzászólására (») Okt 2, 2020 / 1
 
(#) k_i_j válasza Lac364 hozzászólására (») Okt 2, 2020 / 1
 
Köszönöm szépen.
(#) Lac364 hozzászólása Feb 7, 2021 / 1
 
Egy kis magyar nyelvű használati útmutató a Multisimhez Pdf formában. Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2021
(#) compozit válasza Lac364 hozzászólására (») Feb 7, 2021 /
 
Többnyire rájöttem magamtól is a használatra, legalábbis arra részekre, amik érdekelnek. De ebben a leírásban sem találtam meg, hogy hogyan kell használni az AGND-t és DGND együtt? Tudsz erről valamit? Egy példa jó lenne.
(#) Lac364 válasza compozit hozzászólására (») Feb 7, 2021 /
 
Ha jól emlékszem egyszer láttam pár éve a beállításokban hogy be lehet állítani közös használatra, megpróbálom neked megkeresni. Én sosem használtam eddig.
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2021
(#) Lac364 válasza compozit hozzászólására (») Feb 7, 2021 /
 
Options / Sheet Properties / PCB = Pipa a connect digital ground to analog ground-Négyzetre. Ha ez nem az amire gondoltál akkor én sem tudom.
(#) compozit válasza Lac364 hozzászólására (») Feb 8, 2021 /
 
Köszönöm, megpróbálom.
(#) compozit válasza compozit hozzászólására (») Feb 8, 2021 /
 
Ha jól gondolom, a javaslatod a nyáktervezésre vonatkozik... talán? De nem ezt keresem.

Próbálgattam pár dolgot. A Mixed mode simulation settings-nél van gondom. Itt be lehet jelölni, hogy valós ( valósabb ? ) áramköröket használjon. Ha ezt nem jelölöm be, akkor egy CMOS kapu kimenetét meg lehet terhelni akár 1 ohmmal is, tehát a CMOS-ok csak a logikai funkciókat látják el, meg a kimeneti, bemeneti feszültségeik stimmelnek. Meg a késleltetéseik. ( Ez utóbbit át lehet írni. Ha meg beállítom ezt real áramkört, akkor nem működik.

A másik, hogy hogyan tudnám elérni azt, hogy pl egy CMOS GND-je ne az áramköri GND-n legyen, hanem mondjuk felemelve mondjuk 40 V-tal. És a tápfesze is ezzel a 40V-tal legyen pozitívabb? Ugyanez a gondom pl. a 6N137 optocsatolóval is. Csak úgy hajlandó működni, ha a GND lába tényleg a GND-n van.

Tehát, hogy működik ez a Mixed mód szimuláció?
(#) Ge Lee válasza compozit hozzászólására (») Feb 8, 2021 /
 
Nekem is kellett már vakaróznom emiatt, mert ha valami olyat kéne szimulálni amiben több segédtáp van, meg lebegő tápok akkor nem csinálja meg, vagy lefagy, ha butaságokat mutat. Kell legyen ennek is vagy egy teljes kézikönyve mint a tinának az a 154 oldalas, vagy az ni-nél a tech supportban le kéne legyen írva csak meg kéne találni, meg kéne tudni englisül hogy meg is értse az ember...
(#) Lac364 válasza Ge Lee hozzászólására (») Feb 9, 2021 /
 
En nagyából átnéztem de nem találtam ilyen lehetőséget. Persze azért még lehetséges átfutottam valamin. Ni Multisim
(#) compozit válasza Lac364 hozzászólására (») Feb 9, 2021 / 1
 
Köszönöm a linket, a Google egy negyed óra alatt le is fordította. Közel 10 Mb. Sajnos, ez html, valahogy nem kényelmes. Lementve egy kicsit jobb.Lehet ebből pdf-et csinálni?
A fő baj az, hogy hiányoznak a fordításból az ábrák. Így aztán pláne nehéz kezelni.

Közben találtam Html-ről pdf-re konvertálót, meg is csinálta, itt van. Azért ez kisebb jóval.

Kellemes olvasgatást kívánok! Van mit...
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2021
(#) tépapa hozzászólása Okt 26, 2022 /
 
Most ismerkednék a szimulátorral, de csak olyan verziót találtam, ami XP alatt működik.
Nem volna valakinek esetleg Win10 alá?
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2022
Következő: »»   35 / 37
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem