Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő probléma

Témaindító: proksa1, idő: Márc 15, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   83 / 83
(#) reloop válasza Directors hozzászólására (») Jan 11, 2021 /

Ez a RAM reset lehetőség olyan, mint a színpadon az első felvonásban elhelyezett puska. Tudjuk, hogy a harmadban el fog sülni
Bizonyára aprólékos munkával megtaláltuk volna a csatorna engedélyezését, csak így egyszerűbb.
(#) Directors válasza reloop hozzászólására (») Jan 12, 2021 / 1

Jòl mondod. Lepròbáltam ma nagy hangerőn is az összes csatornát. Teszik a dolgukat szépen. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Cinema köszönöm neked is a segítséget.
(#) reloop válasza Directors hozzászólására (») Jan 12, 2021 / 1

Ügyes voltál, mert megbirkóztál a diagnosztikával
(#) Cinema válasza Directors hozzászólására (») Jan 13, 2021 /

Szívesen!
Örülök, hogy sikerült "szóra bírni" a készüléket.

Üdv!
(#) techman hozzászólása Feb 3, 2021 /

Sziasztok

Remélem jó helyre írok....

Adott egy Yamaha RX-530 erősítő,az egyik oldala teljesen máshogy szól (kopogós mélyhang,nagyon nem tetszik) hangerő egyforma,egy potméter sem recseg.Több kábellel,forrással,hanszóróval,és persze bemenetekkel is ugyan ez
Szétbontottam már,első ránézésre totál gyári állapot fogadott,persze jobban átvizsgálva volt már mókolva,"végfok" tranzisztor és a hangszínszabályzó környékén egy kis tranyó is pákázva lett....
Ötletek ?
(#) Szig válasza techman hozzászólására (») Márc 8, 2021 /

Szia!

Első körben a mókolás környékén néznék körül. Aztán, ha ott minden rendben, akkor lemérném a Bass extension kapcsolót. Leellenőrizném a hangszínpotikat és a nyugalmi áramot, kicserélném az összes elkót a végfokrészben.
Mi volt cserélve, mi a pozíciószáma?
(#) pet96 hozzászólása Ápr 17, 2021 /

Sziasztok!! Van egy magnat erősítőm.. Olyan problémám van vele h világít a piros led.. Cuccoltqm a kocsival kivettem a ládát h legyen hely.. Utánna mire raktam volna vissza már a piros led fogadott.. Nemtudom nem.e összeert a láda hangszóró kábelre.. Hogy tudnám ezt kideriteni? Köszönöm a segítséget
Következő: »»   83 / 83
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem