Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LCD kijelző vezérlése, életre keltése

Témaindító: Thowra, idő: Okt 28, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   61 / 61
(#) bbalazs_ válasza huggybear hozzászólására (») Márc 16, 2018 /

Inkább a tiszta szeszt javaslom.
Esetleg radírral a panel érintkezőit megdörzsölni tisztítás előtt.
(#) Sinike válasza huggybear hozzászólására (») Márc 16, 2018 /

Szia.
Akkor inkább a tiszta szesz.
Bár nekem sosem kellett takarítanom, kicsit meggyurmáztam, masszíroztam a gumit, és úgy csavaroztam vissza, hogy közben néztem a kijelzőt és mozgattam a panelt és a gumit, hogy jó helyen érintkezzen.
Persze akkor még gyerkőc voltam, évtizedek óta nem találkoztam ilyen technológiával Lehet, hogy a takarítás is segít. Régen ezt (oh, nemcsak régen - sim kártya, smart kártya, stb) radírral csináltuk!
Bbalázs hozzászólását nem láttam még
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2018
(#) FAZ1 válasza Sinike hozzászólására (») Márc 17, 2018 /

Szerintem radírban ilyen dolgokhoz - legjobb az az úgynevezett "irodai, vagy írógépradír", ami általában "pirosas" szinű és kerék alakú. Közepén egy lyukas fémbigyóval.
Az aztán elég kellőképpen kemény ahhoz, hogy valamelyest tán még csiszoljon is.
(#) Sinike válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 17, 2018 /

Szia.
Hidd el, csuda jól letakarította a nyákot meg az érintkezőket anno! Tök mindegy, milyen; amit épp találok
Sőt, a mai napig, ha Sim kártyát, Smart kártyát, mobiloknál pl akksinál - csakhát egyre kevesebb helyen van ilyen érintkezési "technológia"
(#) huggybear hozzászólása Márc 17, 2018 /

Urak!

Mióta olvastam a hozzászólásokat azon agyalok, hogy miből tudnék vékony gumicsíkot vágni, de még nem találtam semmit . Ti mit használtok ilyen esetben? Egyedül a zsugorcső jutott eszembe, nem tudom az mennyire helytálló... G.
(#) erdgab válasza huggybear hozzászólására (») Márc 17, 2018 /

Ha nem kell,hogy vezessen,csak szorításra,akkor a befőttes gumi darab esetleg.
(#) bbalazs_ válasza huggybear hozzászólására (») Márc 17, 2018 /

Nem kell feltétlenül gumi, akar kartonpapír is megteszi valami csomagolásról. De karton legyen, ne hullámpapír.
(#) huggybear hozzászólása Márc 17, 2018 /

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsot mindenkinek, egy darab papír megoldotta a problémát, tökéletesen működik. Köszi még egyszer. G.
Következő: »»   61 / 61
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu