Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Folyamatábrás mikrokontroller programozás Flowcode-dal
Lapozás: OK   340 / 340
(#) bubuszoft hozzászólása Hé, 20:44 /

Sziasztok

Volt esetleg ilyen hibátok. Adott egy rele amit pic vezérel. A tekercs szépen megkapja a nyitófeszültséget. A relle behúz munkapontjai műszerrel kisipolnak. Mégis ha rárakok 230V feszültséget és egy égőt ( tesztteléste.) Az égő nem gyullad fel mikor a relle meghúz. A nyákból kiforrasztottam az alkatrészt, rá a táp munkapontok kisípolva. Égő is természetesen működik.
A hozzászólás módosítva: Hé, 20:47
(#) Kovabe válasza bubuszoft hozzászólására (») Hé, 21:34 /

Szia

Igen sajnos volt ilyen, 2 lehetőség van vagy nem stabil a kimeneten a feszültség vagy a PIC tápját rángatja. Én már áttértem a szilárdtestrelé megoldásra, azóta nincs hibám.
(#) kaqkk válasza bubuszoft hozzászólására (») Hé, 21:54 /

Ha ez a hűtőd reléje , akkor cseréld ki egy ugyanolyan tipusúra és az elektronikán a kocka alakú nagy kondit is cseréld ,az adja az egésznek a delejt ha csökkent a kapacitása nem húzza be teljesen a relét . Később már az elektronika is megbolondul az alacsony tápfesztől .
(#) bubuszoft válasza kaqkk hozzászólására (») Hé, 22:50 /

Igen a hűtő. Nagyobb teljesitményű rellém volt ithon, most cseréltem ki. Most ptóbálom, elvileg 1..1,5 hónap után jön a probléma. Onnan veszem észre, hogy a hűtő rész melegszik. Mem 2-3 fok, hanem 6-8 fok
Ekor tudom hogy jeges lent az egész. Adok még egy esélyt mielött megépíteném az idözítőt.
(#) bubuszoft válasza kaqkk hozzászólására (») Hé, 22:51 /

Akor ajánlod az összes kondi elkó cseréjét?
(#) kaqkk válasza bubuszoft hozzászólására (») Kedd, 5:26 / 1

Ez már itt OFF priviben fojtassuk
(#) Irkaxka hozzászólása Csü, 9:31 /

Sziasztok,
ismerkedési szinten vagyok a Flowcode programmal és beleütköztem egy hibába. Egy kódzárat próbálok készíteni de nem tudom hex fájlba konvertálni mert mindig kiáll hibára. Mellékeltem képet a hibáról és a programot is. Még nincs teljesen kész de így is le kellene fordítania. Szerintem
Miért csinálja ezt nekem?
(#) Bakman válasza Irkaxka hozzászólására (») Csü, 9:39 /

A programot most nem tudom ellenőrizni, csak egy tipp: a fájl elérési ótvonalában és/vagy nevében ne legyen speciális karakter, csak az angol ABC betűi.
(#) Irkaxka válasza Bakman hozzászólására (») Csü, 9:44 /

Köszönöm a segítséget. Ékezetes volt a fájlnév és kiakadt miatta
Következő: »»   340 / 340
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Máj, 26. Pé
0:04:45
Jelenleg 192 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu