Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba

Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   181 / 181
(#) Dino71 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 16, 2017 /

Azért mert nincs benne só attól még rendesen kell működnie csak foltos marad az edény.A sótartályba mindig van víz. Minden csövet a helyére tettél ? Hát használatit azt tuti találsz a neten csak lehet nem magyarul. Mi féle típushoz is kellene?
(#) péter71 hozzászólása Jún 16, 2017 /

Minden cső a helyén van. A programot végigcsinálja, és a gép alatt sincs víz. Az udvaron tesztelem, alánézek, és az oldala sincs felrakva. Nagyjából minden látszik. Mindenhol minden száraz, de a sótartályba nincs víz a program végén. Ma akartam tenni bele sót, és akkor láttam, hogy üres. Használatit nem találok, még angolul sem.
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 16, 2017 /

Nem lehet hogy amióta felraktad nem töltöttél bele semmit?A gyantát csak x időközönként regenerálja csak akkor folyik bele víz egyébként neked kell töltened bele.
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 18, 2017 /

Három próbamosogatást is csináltam, és minden jó volt. Úgy néz ki,hogy mehet a helyére. Az a gép amelyik csúnyán mosogat, annál mind a két forgó kar el volt tömődve. Mivel lehet kipucolni? Próbáltam fogpiszkálóval, de csak visszanyomtam a lukba a szemetet. Vízkőoldó meg nem marja szét a trunyit ami benne van.
(#) Gafly válasza péter71 hozzászólására (») Jún 18, 2017 /

Szerintem nem vízkő van benne, hanem kajamaradék.
Biztos vagyok benne, hogy egyszerűen le lehet venni a kart. Rángatni próbáltad már?
Használót felvilágosítani, hogy ez "mosogatógép" és nem "konyhamalac", azaz komolyabb ételmaradékot nem tud csak úgy eltüntetni.
Fogpiszkálós megoldás sem haszontalan, előbb-utóbb csak feloldja a kaját is, feltéve ha nem vízkőoldóval kezeled, hanem csinálsz üresen rendes tablettával rendes meleg mosást.
Szűrőt néha ki kell tisztítani, legalább onnan ne vándoroljon át a nagyja trutyi felaprózódva a karok fúvókáiba.
De nem értek hozzá
A hozzászólás módosítva: Jún 18, 2017
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 18, 2017 /

Én úgy szoktam hogy megvárom amíg megszárad a kar-megszárad a kosz,kiveszem visszanyomom a karba a koszt és finoman kopogtatom kézzel hogy középre ahol folyik a karba a víz ott kihullik.
(#) Flashrider hozzászólása Jún 18, 2017 /

Sziasztok!

Lenne egy 4 éves mosogatógépünk,ami a mai napig üzemelt hiba nélkül. A Hiba amit kiír 4E. Ez ugye valami víz ellátási gond. A csövet néztem az jó,nincs megcsavarodva. Bekapcsol,programot indítok,elkezdi beszívni a vízet,és egy idő után kiírja ezt a hibát. Szivattyú baja lesz esetleg? Vagy az aqustop szart be a bejövőcsővőn? Mit kéne megnéznem ,mérnem? Köszönöm a válaszokat!
(#) botesz válasza Flashrider hozzászólására (») Jún 18, 2017 /

Idézet:
„4 éves mosogatógépünk”

Ez nagyon kevés....valami konkrétabb?
Ha vizet vesz akkor lehet hogy az átfolyásmérő reed je halt meg.
(#) Flashrider hozzászólása Jún 18, 2017 /

Hello!

A pontos típusa: Samsung DW-FN320W. Azt hallom,hogy szív csak azt nem tudom megállapítani,hogy be is szîvja. Most mér a programot se indítja el. Az utolsó 1:50 órás programot megcsinálta,40 percig,utána halt meg
(#) ocsisajt hozzászólása Hé, 18:16 /

Urak! Segitsetek! Vegul nagy nehezen vasaroltunk egy kulfoldrol gepeket behozo es felujito embertol BalatonBoglaron egy mosogatogepet Bauknecht/Whirlpool Gsuk5040, bekotes es installalas utan minden szuper, a kozepes program siman lefutott es szuperul mukodott. Majd utana elinditottunk egy intenziv programot es a 3 oras program 30 perc korul megallt F8E1 hibaval. Viz nem maradt benne, tehat kinyomta. Hibakod torles, csovek toresmentessegenek ellenorzese utan ujra elinditva es hibakod ugyanez. Kiprobaltuk a kifolyo csovet vodorbe teve, hata a szifon nem engedi at a vizet olyan intenzitassal, ahogyan kene, de ugyanez a hiba.
Van valami okos trukk amit rosszul csinalunk, vagy egy olcso megoldas, mert amkovetkezo a visszavasaroltatas lesz, de megusznam, ha lehet, mert a gep is es az elado is eleg tavol van tolem. Segitsetek!
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Hé, 21:30 /

Az optikai Szenzor pucold meg ha nem segít akkor csere .
(#) ocsisajt hozzászólása Hé, 22:00 /

Megpucolva, reset program lefuttatva es ugyanaz. Elado" halal korrekt" 2 napos gep, 1 mosogatas utan nem megy es gari papirt is adott, de nem akarja visszavenni.
A hozzászólás módosítva: Hé, 22:01
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Hé, 22:24 /

Az baj...innentől vagy megjavítod vag visszaveteted vele.
(#) ocsisajt válasza botesz hozzászólására (») Hé, 22:26 /

Es akkor meg az is benne van, hogy ha nem ez a problema..... vagy ez megoldja? Durva, hogy a hirdetesi oldalakon hirdet, sok gepe van es inkorrekt. Nyilvan en voltam az elovigyazatlan, meg ilyen gepet max ujat szabad venni, de ez azert durva... jahh es bazi messze van a gep Zalaban. En meg itt Bp-en. A szenzor meg 9eFt.... tobb penzt ebbe nem teszek...
A hozzászólás módosítva: Hé, 22:34
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 8:03 /

Azthiszem tudom ki az Szoktam látni a hirdetéseit.
(#) Dino71 válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 8:46 /

Én csak kiszednék belőle egy szenzort.Ha korrekt akkor szó nélkül postázza a rossz alkatrész helyett.(ha használtakkal kereskedik biztos van neki bontott, vagy az utángyártott is csak a fele annyi) Azért csak olcsóbb az alkatrészeket postázgatni mint az egész gépet. Főleg ha már garit is adott. De egyébként ha adott számlát akkor hívjad fel rá a figyelmét, hogy 20eft felett kötelező a garancia vállalás.
(#) ocsisajt hozzászólása Kedd, 9:14 /

Szerintetek ennyire tuti, hogy az OWI szenzor a hibás?
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 9:40 /

(#) ocsisajt válasza botesz hozzászólására (») Kedd, 15:48 /

Köszi! A legjobb a dologban, hogy vegre visszahivott a papa. Uvolt a telefonban. Mondjuk allitsa mar le magat, mert akinek problemaja van, az max en lehetek, neki semmi oka az uvoltesre. Szo-szot kovetett es vegul emberunk lehiggadt es elnezest kert. Azt mondta vigyuk el hozza a gepet (ami baromi konnyu, mert en bp-en, gep Zalaban, ember Boglaron...) es majd O bevizsgalja es eldonti, hogy tudja-e javitani, vagy ad egy masik gepet, vagy visszafizeti a penzunket... Nahh ez szuper. Most tartok ott, hogy siman nem eri meg az egesz. Barcsak meg tudnam oldani kevesebb utazgatassal az egeszet. Nagyon koszi a valaszt es avideot is. Lassan mar annyira naprakesz leszek mosogatogep ugyben, hogy mar belevagok a bizniszbe . Viccet felreteve, az a legnagyobb bajom, hogy csak az oda vissza ut lesz 15-18eFt uzemanyagban..... Es azt sem ertem, hogyan fogja az ember azonnal megallapitani es megjavitani a gepet, amikor nekem sok idom erre nincsen, hogy a muhelyeben vegigvarjak egy mosogatasi ciklust. Illetve egynel meg el sem dol, mert egyet mi is hiba nelkul lefuttattunk rajta, a masodiknal doglott meg ez a hibakod.......
(#) Dino71 válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 20:53 /

Talán mindkettőtöknek az a legjobb és legegyszerűbb ha csak az alkatrész postázzátok, borítékba belefér az OWI szenzor. Ha nem akarsz többet bukni rajta nem viszed sehova a gépet.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:55
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 21:12 /

Mondjuk ha lejössz boglárig meglátogathatnál engemet is
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Kedd, 21:14 /

Vagy ha más nem futárral elküldöd a gépet....az sokkal olcsóbb.
(#) ocsisajt válasza botesz hozzászólására (») Kedd, 21:20 /

Szívesen. Van valami ajánlatod? Remelem nem ismered az eladot? Gepre is raneznel?
A hozzászólás módosítva: Kedd, 21:26
(#) ocsisajt válasza botesz hozzászólására (») Pé, 9:34 /

Nincs kedved megnezni a gepet? Mondjuk a nehezites az, hogy hetvegen tudnank menni, de ha egy frincfranot kell megcsavarni vagynkipucolni csak, vagy barmi, akkor nem hurcolgatom a gepet. Zalaegerszegnel van a gep.
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Pé, 20:11 /

Megbeszélhetjük, a többit privátban.
Következő: »»   181 / 181
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Jún, 25. Vas
2:08:24
Jelenleg 52 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu