Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu

Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Új alkatrész beszerzés: beszerzes@hestore.hu
Lapozás: OK   149 / 149
(#) borvendeg hozzászólása Feb 5, 2018 /

Szuiasztok!
A magyarokamarson versenyt láttam szponzoráljátok. Ha lehet olyat kérni akkor a webshopban hozzatok létre egy olyan "terméket" amiben a MAM-os egységcsomag van. Szerintem aki komolyan gondolja versenyző is megveszi illetve a "véndiák" kategóriában sokan szeretnénk indulni.
(#) Moderátor hozzászólása Sanyesz5 hozzászólására (») Feb 7, 2018

Egy kérdést csak egy helyre teszünk fel!
(#) csapeter hozzászólása Feb 20, 2018 /

Sziasztok!
A LED-eknél a "L-934LGD 2mA" a leírásában 2mA míg alatta a táblázatban 20mA van írva, légyszives javítsátok. Köszi: Péter!
(#) Topi válasza csapeter hozzászólására (») Feb 20, 2018 /

Köszi! Javítva. A LED 2mA-es.
(#) Droot hozzászólása Feb 20, 2018 /

Sziasztok!

Ennek a kategóriának a termékeinek ki a beszállítója?
Azért kérdezném, mert >70%-a e-Bay-ről és Aliexpress-ről ismerős.
(#) Topi válasza Droot hozzászólására (») Feb 20, 2018 /

Szia!

A termékek a nagy beszerzési mennyiségek miatt közvetlenül távolkeleti gyártójuktól vagy EU-ban gyártott termékek esetén azok disztribútoroktól származnak.
Természetesen nem ebayről vagy aliexpressről.
(#) csapeter válasza Topi hozzászólására (») Feb 21, 2018 /

Köszönöm! Sejtettem, mivel a mellette (alatta) lévő sárga LED is 2mA így erre tippeltem.
(#) pikta hozzászólása Feb 22, 2018 /

Sziasztok!
Az alábbi típusú reed-et keresném vagy amivel helyettesíthető lenne: Meder MK14 1B90C
A helyettesítésnél a lényeg, hogy az átmérő max 4mm.
Köszönöm a segítséget.

Üdv.
(#) kapcsrajz hozzászólása Márc 2, 2018 /

Sziasztok !

Ilyen (JS1-48V-FT ) relét keresnék 48V DC tekercsel: Bővebben: Link Az termékismertető szerint jó is nekem: Coil Voltage: 48VDC. De a magyar leírás szerint a tekercse DC 12 V-os. Nekem a 48 V-os kellene, akkor ez az ?
Köszönöm.
(#) proli007 hozzászólása Márc 3, 2018 /

Hello! Ezt a relét szerettem volna ajánlani valakinek, de adatlap mellékelve nincs, a szöveg és táblázat között antagonisztikus ellentétek vannak.
A képen egy 12V-os van (nem ez a gond), ott 90ohm a tekercs ellenállása, a 24V-nál már 360ohm van írva. Ez helytálló? A lábak mellett, mint ha polaritás is meg lenne jelölve. Ezek szerint beépített védő dióda is van benne?
Köszi..
(#) Hp41C hozzászólása Márc 15, 2018 /

Az alábbi termékeknél kérem pontosítani a következőket:
- SK10 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- Pozitív 20/200 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- Transparent 21 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- 110-MIX 1x0,04 10x10m egyeres vezetéknél melyik keresztmetszet a valódi: 0,04mm2 ahogy a címben van vagy a keresztmetszet rovatban levő 0,14mm2?
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2018
(#) nedudgi válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 15, 2018 /

Valamint egy elütés az utolsónál:
"barnam szürke" színt emleget a leírás.
(#) Ivan93 hozzászólása Ápr 24, 2018 /

Sziasztok!
A HESTORE tech-csapatnak milyen email címen lehetne írni?
Nem tudom, egyedi hiba-e, de a rendelés leadásánál nem tudom a számlázási adatokat módosítani, egy régebbi cím és név van benne (cég). Új címet tudok rögzíteni, de kiválasztani vagy törölni nem tudok. A közleménybe mindig beírom a megfelelőt, de így az ügyintézőknek kell mindig kijavítani.
Tippeket, segítséget előre is köszönöm!
(#) Bakman válasza Ivan93 hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /

Ott van az oldalukon: Elérhetőségek.
(#) Ivan93 válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /

Köszi, azt hittem az csak a rendelésekkel kapcsolatos cím. Írok arra a címre.
(#) Helios hozzászólása Ápr 30, 2018 /

Üdv!

Termékkel kapcsolatos problémákkal is az Ügyfélszolgálatot kell keresnem?
(#) rascal válasza Helios hozzászólására (») Ápr 30, 2018 /

Igen.
(#) Attila86 hozzászólása Máj 8, 2018 /

Na mi a hiba a képen?
(#) Udvari Zsombor válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 8, 2018 / 1

Az hogy a zacskó szerint LED világításos a billentyűzet de a valóságban nem az?
(#) Attila86 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 8, 2018 /

Talált! Ez egy tök más billentyűzet.
(#) Topi válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 9, 2018 /

Ha csak nem LED keresés közösségi programot szeretnél szervezni, szerintem egyszerűbb ha az ügyfélszolgálatnak írsz, mert ez a topik egészen másról szól.

Ahogy a topik fejléce is tartalmazza, ügyfélszolgálatnak szóló ügyeket az ügyfélszolgálatnak címezz.
Következő: »»   149 / 149
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu