Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   690 / 968
(#) gernerakos válasza szamóca hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
A következő vajon a Neon ledes halogén fénycső izzó körte lesz?
(#) szamóca válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Voltam egy nagynevű hányend termékeket árusító cégnél, ahol B&W termékeket is árulnak.
Mondom az eladónak, hogy hangsugárzók után érdeklődnék, azt mondja, nincsen nekik.
Mondom ott vannak. Ja a hangfalak!? Mondom egyetlen hangfaluk sincs. Nézett rám értetlenül.
Mondám, a hangsugárzók egy gyűjtőfogalom, mint az evőeszközök, a hangfal egyfajta hangsugárzó, mint a kés, de ő sem hívja a kanalat, villát késnek, mint ahogy a basszusreflex, vagy zárt rendszerűt sem hangfalnak. Néz rám, gondolta ez dilis.
De mivel a vevőnek mindig igaza van...
De a legszebb, hogy két monitor be volt kötve egy rendszerbe. Mondom meghallgatnám.
Kérdezi, hoztam-e CD-t. Mondom nem, hát van itt.
Erre ő, abból nem tudok meg semmit, csak ha olyat hozok amit jól ismerek.
Mondom OK, de csak meghallgatnám, mégis milyen a cucc.
Értsem meg, semmire nem mennék vele. Láttam, itt nem lesz hallgatózás. Most vagy visszavágott a falazásért, vagy tényleg ennyire komolyan gondolja a demóvitelt.
Úgyhogy eljöttem onnan. Később azután mégis lett egy B&W-m, csak nem tőlük.
(#) Csupasz válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Akkor Te nem mai magyar boltban dolgozol.....
(#) zolika60 válasza Csupasz hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Dehogyis nem!
(#) zolika60 válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
(#) mikrokapcsolo válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Azért a
Idézet:
„Foglalat E27 (230 V) (Átalakítható!)”
értelmezése is kérdéses.
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Mert mindig variálsz..! Ez olyan mint a kiló kenyér. Az sem 1000 darab és mégis értik. Ha elnézést kérsz és arra hivatkozol, hogy ez az általad szedett gyógyszer mellékhatása, simán meghallgathattad volna azokat a sugárzókat, vagy hangdobozokat vagy hangfalakat. (Nehogy megsértődj, csak majomkodok...)
(#) kérdező válasza szamóca hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Vannak ilyen rosszul elterjedt fogalmak. Sokszor hozzáértő emberektől is hallok igencsak buta kifejezéseket. Olyasmi ez, mint a sugárfertőzés, vagy a rádióaktív (még jó, hogy nem tévéaktív) anyag.
(#) gernerakos válasza kérdező hozzászólására (») Márc 16, 2015 / 2
 
A rádióaktivitás az az érték, amely egy háztartáson belüli rádiók aktivitási arányát mutatja meg. Tehát ha egy háztartásban egy rádió van, ami átlagosan 1 órát megy naponta, akkor a háztartás rádióaktivitása 1/24. Ez nem összekeverendő a radioaktivitással.
(#) nagym6 válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Az ember holtig tanul.
(#) kérdező válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Ja értem. Tehát a tévéaktivitás is ugyan ez, csak a tv-re nézve. A gyerek meg hiperaktív lesz a tévéaktivitástól, tehát ugyanúgy káros mint a radioaktív anyag.
Csinálok egy rádióaktív hangfalat.
(#) gernerakos válasza kérdező hozzászólására (») Márc 16, 2015 / 1
 
Bizony, a gyerek hiperaktivitása az a rádióaktivitással és a tévéaktivirással egyenesen arányos, viszont gyerek agyiszintje fordítottan arányos.
(#) Gery78 válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 16, 2015 /
 
Ezt az új mértékegységet olyan szépen definiáltad, hogy akár fel is lehetne venni a kiterjesztett SI mértékegység-rendszerbe. Lehet hogy be kéne adnod egy pályázatot erről...
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2015
(#) kala1982a hozzászólása Márc 21, 2015 /
 
(#) 20sz Jófiú válasza kala1982a hozzászólására (») Márc 21, 2015 /
 
Nem értem mi a baj?
(#) ZLED válasza kala1982a hozzászólására (») Márc 21, 2015 /
 
Az a lényeg hogy zúgjon, a többi már részlet kérdése
(#) kérdező hozzászólása Márc 23, 2015 / 1
 
Ki az abszolút villamosmérnök??
-Akinek az EKG-ja is négyszögjel...
(#) kérdező hozzászólása Márc 23, 2015 / 1
 
A kép magáért beszél.
(#) nagym6 válasza kérdező hozzászólására (») Márc 23, 2015 / 1
 
Kétfázisú ingyenenergia.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2015
(#) andras99 hozzászólása Márc 27, 2015 /
 
Most akkor 4K vagy csak UHD?
(#) Buvarruha válasza andras99 hozzászólására (») Márc 27, 2015 /
 
A kettő ugyanaz.
(#) BEMcorp válasza andras99 hozzászólására (») Márc 27, 2015 /
 
Ja, ez a felirat tipikus bacon szalonna, LED dióda, CD lemez...
(#) Buvarruha válasza BEMcorp hozzászólására (») Márc 27, 2015 /
 
Nem egészen, van 8K UHD is.
(#) zenetom válasza andras99 hozzászólására (») Márc 27, 2015 /
 
A natív felbontás meg lehet még a 720p-t se éri el.
Rengeteg ilyennel lehet találkozni, hogy fogadni tudja a nagyfelbontású videót, de megjeleníteni már csak butítva.
(#) BEMcorp válasza Buvarruha hozzászólására (») Márc 27, 2015 /
 
Oh, már csak tartalmat kellene keresni hozzá...
(#) Bell hozzászólása Márc 28, 2015 /
 
Ez már uniós előírás a kecskejátszótérre?
(#) Orbán József hozzászólása Ápr 1, 2015 / 5
 
Mese a szegénylegényről és a cápa története
Ősi szanszkrit legenda nyomán

Kedves Olvasó, egy mesét mondok el nektek. Jó lenne, ha nem zavarnátok közbekérdezésekkel, meg értetlenkedéssel, mert jól elfelejtem, mit is akartam, esetleg.

Szóval van itten ez a szegénylegény (SzL), aki elment szerencsét próbálni. Annyira szegény volt, hogy el sem hiszitek. Ami nem szép tőletek.
No ez a SzL annyira sem volt képes, hogy Nyugaton keressen megélhetést, így itthon nyomorgott egy darabig ügyesen, aztán csak elindult arra, amerre a Nap nyugszik.
Ment, mendegélt, majd a Balaton partján, egy fövenyen megpihent.
- De rohadt éhes vagyok - gondolta éppen, amikor megcsillant a homokban egy grafitceruza.
- Ha nem HB-s, ezt is megeszem - kesergett, majd a cerkát tűnődve, forgatva, rajzolt a homokba egy tarisznyát.
Láss csodát, a tarisznya megelevenedett, ott hevert előtte, degeszre tömve.
Halk beszédre lett figyelmes, hát a tarisznyából jött!
- Te öcsém, hol lehetünk? Nem látok semmit ebbe a k.rva sötétbe - szólt az egyik hang.
- Szerintem mangalica szalonnába, alig vagyunk páran -felelt egy másik, szomorú hang.
Ekkor jött rá a SzL, hogy két koleszterin beszélgetését hallotta, nekiült hát jóízűen falatozni.
Amikor jóllakott, unalmában rajzolt a homokba egy olyan közepes fehér cápát. Maga is majdnem maga alá piszkított mert elfelejtette,hogy amit rajzol, az megelevenedik!
A NFC (Nagy Fehér Cápa) szomorúan nézett rá...
- Jóvan wazze, de azért, mert kancápát rajzoltál, kellett nekem ekkora prosztata? Szerinted? Van nekünk egyáltalán olyan?! Most rajzolj gyorsan valami prosztata ellenszert, nézd meg, akkora, hogy elakad a homokban!
Gyorsan lett rajzolva neki két közepes fiolával, így békésen nézelődtek egy darabig.
- Te NFC! Mivel akaratlanul kicsit kellemetlen helyzetbe hoztalak, tudnék még valamivel kedveskedni?
Itt a varázsceruza, amivel kedvedre tehetek.
- Jó lenne valami kaja, meg egy fülvédő, ha áramvonalas lehet. Baromira idegesít, hogy amikor úszok, szól az a barom zene, hogy döm-döm-döm-döm, aztán meg a végén tülköl, mint a hülye, akkor kell megennem valakit...
- Oké, rajzolok ide egy külföldi turista csoportot, német jólesz?
- Á, azok olyan sótlanok... valami mást, ha lehet.
- Meglátom mit tehetek - mondta a SzL és rajzolt egy csomó turistát egy csapat dagadt külföldit, fényképező és táblagépekkel vegyest.
- Aztán ezek milyen nemzetségbül valók - kérdi a cápa.
- Mindjárt megkérdem, értek külföldiül kevest - mondta SzL és a csoporthoz fordult.
- Jababa bibi, lecsó?
A turisták csak néztek...
- Akkor nem törökök - mondta a legény és folytatta - Fucsicsáj tata to pízda supa mumata!
Mivel egyik turista se kezdett szamuráj kardot rántani, SzL megállapította, hogy nem is romákok.
- Na mindegy - sóhajtott NFC - rajzolj oda a vízre egy örvényt és mondjuk azt, hogy kettőt megettem.
- Oké, mondta SzL és így is lett. A többi turista persze ott lelkendezett a ragadozást csodálva, kezdte idegesíteni a főhőseinket, így SzL rajzolt egy pulit, aki az embereket gyorsan szétkergette.
- Te SzL - kérdezte a NFC - hogyhogy annak a kutyának csak 3 lába van?
- Az a helyzet, ez annyira szeret az ember kedvire tenni, mire a negyedik lábát rajzoltam volna, már elrohant, nézd, így is milyen ügyes.
Egy darabig megint szótlanul ültek.
- Te NFC! Így a mese vége felé elhúzhatnánk valahova, nem? Nem akarok a diszlexiásokkal kikezdeni, nézd meg, mennyi betűből áll már ez a történet, ha elkapnak, nekünk annyi!
- Jóvan, írj pár "vok", "h", megkisbetűvel mondatot kezdeni, addig ezen ellesznek, te meg gyorsan rajzolj egy Lamborghinit és nyomás.
Így is lett. Ha nem oldalnézetből rajzolta volna a legény a kocsit a rendőr se állítja meg őket, hogy hol a kocsi másik fele és honnét van ez a nagy büdös hal, az én mesém is tovább tartott volna...
Itt a vége, elhúzhattok végre...

Boldog április egyet!
Én
(#) furko válasza Orbán József hozzászólására (») Ápr 1, 2015 /
 
Aggódom érted....
(#) Orbán József válasza furko hozzászólására (») Ápr 1, 2015 /
 
Köszönöm!
(#) Buvarruha válasza Orbán József hozzászólására (») Ápr 1, 2015 /
 
Érdekesen furcsa iromány, de tetszik a mondanivalója.
Következő: »»   690 / 968
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem