Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tablet PC javítások
Lapozás: OK   28 / 40
(#) hegizoli válasza uniman hozzászólására (») Feb 7, 2017 /
 
Elsősorban segítséget.... A "probi" a probléma rövidítése.Mint írtam a géprestigio Geovision 7777. 7 colos, androidos.
(#) hegizoli válasza hegizoli hozzászólására (») Feb 8, 2017 /
 
Szuper gép lenne ez a prestigio geovision 7777-es.Navival,TV-vel,wifivel,fényképezővel,fedélzeti kamerával-útvonal rögzítővel...stb.Sajnos nem tudom visszahozni,hogy működjön.Párszor csináltam gyári visszaállítást,de most nem megy tovább a zőld robot-tól.
Aki tud segítsen lécci,köszönöm
(#) fapuma68 válasza hegizoli hozzászólására (») Feb 8, 2017 /
 
Ha tényleg azért kellet neki factory reset mert a szivargyújtós töltőddel töltötted akkor ez inkább hardveres hiba szerintem.
Leírásod szerintem mikor indítod az autót (talán az ingadozó akkumulátor feszültség miatt vagy a generátor pillanatnyi túlfeszültésge... de ezt nem feszegetem mert ehez nem értek.)
(#) hegizoli válasza fapuma68 hozzászólására (») Feb 8, 2017 /
 
A gépet kb két,három alkalommal kellett gyári visszaállítással eszközölni.Utóljára nem én csináltam és nem tudni mi lett kiválasztva a listából.és utánna nem indul,tőltést felvesz i rendesen.
A két fotó azt mutatja amit betölt de utána leáll.
(#) hegizoli válasza hegizoli hozzászólására (») Feb 9, 2017 /
 
Ja és a "zőld robot" menüből nem lehet semmit csinálni,csak forog,akár egész évben is.Sajna.
(#) tiva77 hozzászólása Feb 26, 2017 /
 
sziasztok

Van egy Lark FreeMe x4 7 típusú tabletem, ami egyik napról a másikra nem tölt be. Bejön a lark logo és utánna üres képernyő akár órákig is. Megcsináltam a factory resetet de a helyzet sajnos nem változott.

Lehet e kezdeni valamit ezzel a készülékkel?


üdv: Tivadar
(#) Andr3wJ válasza tiva77 hozzászólására (») Feb 26, 2017 /
 
Megkeresed hozzá a gyári szoftvert, ha az nincs akkor keresel ehhez a tablethoz hasonló másik ROM-ot és azzal próbálkozol.

Google fordítóval van itt egy kiindulási alap, 5. hozzászólás első ROM-al nem működik a kamera, másodikkal működik de lassú a chrome.
(#) tiva77 válasza Andr3wJ hozzászólására (») Feb 26, 2017 /
 
hello

Egyenlőre ott tartok hogy még az usb driver se jó hozzá, ismeretlen eszközként van jelen az eszközkezelőben.
Már több driverrel is próbáltam de egyáltalán nem akarja felismerni az eszközt.

Rockchip RK3126 van benne.
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2017
(#) zaza99 hozzászólása Márc 2, 2017 /
 
Sziasztok!

Wayteq x960Bt-n érintőpanelt kellett cserélnem összeraktam a kijelzővel, berakom az előlapi keretbe még működik rendesen, de ahogyan összepattintom a házával már nem működik csak az érintésekre csipog de nem mozog. Ha megcsavarom /megfeszítem/ egy kicsit az egész gps-t akkor működik rendesen.
Mi lehet a gondja?
(#) sany válasza zaza99 hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Szia!
Lehet, hogy a szalagkábel, vagy valamelyik szála megtörik,és így nem érintkezik rendesen illetve egyáltalán nem érintkezik amikor visszarakod a burkolatot. Én is jártam már így telefonnal.
(#) zaza99 válasza sany hozzászólására (») Márc 3, 2017 /
 
Érdekes, szétszedve akárhogyan mozgatom jó. Kicseréltem egy másikra, ezzel jó. Köszi.
(#) vinyov hozzászólása Márc 9, 2017 /
 
Sziasztok!
Alcatel pixi 3 10" tablettel bajlódom.
Új, nem rég vettem egy idősebb család tagnak (AZ ANYÓSOMNAK).
Vettem bele egy 16GB-os sd-t. Látni látja de nem tudok rá áthúzni semmit.
A kevés belső tárhely miatt már nem fér rá semmi.
Nekem pedig állandóan törölni kell róla, ha valami új dolog kell rá.
Ott nincs internet tehát állandóan utaztatom a gépet.
Hogyan lehet ezt megoldani?
Segítségeteket előre is nagy hálával köszönöm!
(#) sany válasza vinyov hozzászólására (») Márc 9, 2017 /
 
Szia!
Véletlenül nem írásvédett a kártya?
(#) Andr3wJ válasza sany hozzászólására (») Márc 9, 2017 /
 
Nem az írásvédettségen van a hangsúly hanem a gyártók és az android baromságán.

Több telefon és tabletten is ez van. 8 giga alap memória Android bekajál 3-at, 1 giga belső maradék a belső SD, aztán rakhatod a kártyát bele... Ami alapból gyári szoftver, és frissül az simán bekajálja az 1gigát, és nem áthelyezhető innen matekozhatsz hogy mit törölsz. Amit te töltesz le azt rakhatod külső vagy belső SD-re.
Persze változhat ez is verzióról verzióra, legújabb talán az hogy az SD kártya felcsaatolható belső memóriának is.

Megoldás rendszertől és SOC-tól is függhet.
Root, vagy pár hete csináltam firmware file módosítás mediateknél az MBR1, MBR2-vel lehet átparticionálni a rendszert.
A hozzászólás módosítva: Márc 9, 2017
(#) sany válasza Andr3wJ hozzászólására (») Márc 10, 2017 /
 
Ismerős a probléma, nekem is Android rendszert használó eszközeim vannak. Sajnos Android hátrány. De azért az még velem, nem fordult elő , hogy ne tudjak áthúzni az SD kártyára pl. filmet, képet, stb.. Azért gondoltam, hogy ez a baj.
(#) tomi10 hozzászólása Márc 29, 2017 /
 
Sziasztok! Lenne egy tablet.Kínai Allwinner 33 Cpu-val és két darab egyenként 256mb Jata dram bga-val.Az lenne a kérdésem,hogy kivitelezhető lenne a ram növelése nagyobb dram cserével?
(#) Andr3wJ válasza tomi10 hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Elméletileg igen.
(#) tomi10 válasza Andr3wJ hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Esetleg nemtudnád hogy ezt mivel tudnám helyettesíteni? Jata R3P2G256MB-GGN.Ez lenne a ram,de semmit nem találok róla.
(#) horváth lajos hozzászólása Márc 30, 2017 /
 
Sziasztok szereztem egy prestigio multipad wize 5002 típusú tabot de el van törve az usb csatlakozója és hibás a micró sd foglalat is ki tudná nekem ki cserélni ezeket lehetőleg nem túl drágán valaki segítséget előre is köszönöm Űdv lali
(#) fapuma68 válasza horváth lajos hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Szia.A nehezebb része a munkának a az alkatrész beszerzés. Találatam egy oldalt ahol elvileg árulnak hozzá de ha pont ilyet lehetne találni (amire nagy a valószínűség) mondjuk Ebay-en vagy Ali-n akkor sokkal barátságosabb lenne az ár.A forrasztási munka nem nagy dolog.
Ha szétszeded és megnézed hogy milyen kell bele, akkor megrendelem és el tudom vállalni.

UPDATE:
Ebay
Ezt nézd meg légyszi hogy jó lenne-e a gépbe
Ebay olcsóbb
A hozzászólás módosítva: Ápr 5, 2017
(#) apuwader hozzászólása Máj 1, 2017 /
 
Kérnék egy kis segítséget, Samsung Tab S8.4-es wifis készüléket tokjával nyitogattam. Eddig. Kinyitáskor csak az alsó két gomb világít, a rendszer feláll, viberen hívva kicseng, de a kijelzőn semmi. Se leejtve, se ráülve nem volt, ez egyik pillanatról a másikra történt. Újraindítani nem tudtam, fedelét lekaptam, akkut levettem, visszatettem, de a kijelzőn továbbra sincs kép. Tönkremehet a kijelző így? Mert akkor kuka az egész, egy amoledes 70 ezer a szervízben.
Előre is köszi ha valaki válaszol.
(#) pinkova hozzászólása Máj 19, 2017 /
 
Sziasztok! Lenovo A7-10F tabletem némi fagyás és újra indítás után belépett FASTBOOT módba. Innen nem tudok kilépni, ki sem lehet kapcsolni. Van mód arra hogy ésszerű költséggel újra élet kerüljön bele? Számítógépre dugva nem látható az eszköz..
Az eszközkezelőben meg van, de nem tud hozzá illesztőprogramot találni a Windows, habár már volt hozzá csatlakoztatva.
(#) Andr3wJ válasza pinkova hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Ha nem látja a gép akkor az gond sajnos.
(#) pinkova válasza Andr3wJ hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Szerviz hozzá tud kezdeni? Még gari van rajta.
(#) Andr3wJ válasza pinkova hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Kénytelen lesz ha garanciális. Nem is szórakoznék vele.
(#) yoee hozzászólása Jún 4, 2017 /
 
Sziasztok!

Van nálam egy HP Slate 7 - es androidos tablet. Bekapcsoláskor csak a HP logóig jut és ott megáll nem jut tovább. Ha a három gomb egyidejű megnyomásával indítom akkor pedig addig jut: Recovery system v4.1 .Szeretnék tanácsot kérni, hogy mit lehet kezdeni vele ilyenkor?
(#) eyess válasza yoee hozzászólására (») Jún 4, 2017 /
 
Ha a Recoverybe be tudtál jutni , akkor ott válaszd a gyári vissza állítást.Ugyan lehet , hogy egyes saját dolgok amik fel lettek téve a tabletre eltűnnek , de legalább működni fog.
(#) yoee válasza eyess hozzászólására (») Jún 5, 2017 /
 
Hello!

Csak az a baj, hogy a Recovery system v4.1 feliroton kívül más nem jelenik meg. Tehát nincs menü.
(#) eyess válasza yoee hozzászólására (») Jún 5, 2017 /
 
Értem elvileg , így kellene , hogy menjen .

Bővebben: Link

De ha te a fenti menüt nem látod , akkor felvetődhet az a kérdés , hogy nem lehet e az , hogy rossz a kijelző.Mert , ha rendszerbeli probléma lenne , akkor a Recovery sem jönne be.Nem ártana tudni többet a tablet előéletéről.
(#) yoee válasza eyess hozzászólására (») Jún 5, 2017 /
 
Az előéletét nem ismerem. A kijelző jónak tűnik.

20170605.jpg
    
Következő: »»   28 / 40
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem