Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Klíma szervizelés, javítás
 
Témaindító: Atka15, idő: Júl 15, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   112 / 112
(#) kaqkk válasza bogumil13 hozzászólására (») Hé, 13:40 /
 
A motor ára +óradíj + szorzó ....
(#) bogumil13 válasza kaqkk hozzászólására (») Hé, 14:11 /
 
Irtam privátot
(#) dB_Thunder válasza bogumil13 hozzászólására (») Hé, 18:14 / 1
 
Nem biztos, hogy ezért leszedném... nagyobb a macera.
(#) bogumil13 válasza dB_Thunder hozzászólására (») Hé, 21:44 /
 
Már leszedték,nekem csak cserélnem kell,ill kellett a motort,ezt is hozták.
(#) bogumil13 válasza dB_Thunder hozzászólására (») Kedd, 13:42 /
 
Irtam
(#) rolling01 hozzászólása 7:09 /
 

Klima alap lap javítása

Nem részletezem de nagy gond manapság a klíma meghibásodás javíttatása. Egy egyszerű alaplapi cserélhető elem miatt is inkább új klímát vetet a szerelő a részéről érthető okok miatt. Sokan azonban nehezen tudják kifizetni ennek a költségeit megterheli a háztartást. De biztos vannak ügyes emberek aki ki tudják cserélni a kiszerelt panelen az alkatrész.
Ha valaki vállal ilyen munkát kérem a segítségét egy Fujitsu ASYG12LUCA beltéri egység paneljének javítására.
A hibakód 11
A 2-3 Kapolcson a DC 164 V nem hullámzik.
A kültéri egységről még két beltéri hibátlanul működik.
Magánszemély vagyok: ******** (mod)
Köszönöm
A hozzászólás módosítva: 9:39
Moderátor által szerkesztve
(#) img válasza rolling01 hozzászólására (») 9:34 /
 
A 11-es hibakód kommunikációs hibát jelent, ami adódhat vezetékezési (pl. kontakt) hibából de szenzor hibából is. Mivel más kültéri egységek jól működnek a beltérivel így feltételezhető, hogy az is jól működik, tehát csak az adott kültéri egység romlott el: annak a LED-je hogyan villog?
(#) uniman válasza img hozzászólására (») 10:56 / 1
 
Nem jól értelmezted:
"kültéri egységről még két beltéri.."...azaz írhatta volna azt is, hogy egy spilt klíma 3 beltéri egységgel... Ezek közül az egyik beltéri meghibásodott.
Na persze még a kültéri típusát sem ártott volna megnevezni...
A hozzászólás módosítva: 11:02
(#) img válasza uniman hozzászólására (») 12:03 /
 
Igazad van, hirtelen megfordítottam fejben: akkor az adott beltéri romlott el.
Következő: »»   112 / 112
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem