Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   124 / 373
(#) unitraman válasza frecsko hozzászólására (») Jún 1, 2010 /
 
Tessék, itt van két oldalnyi, csak le kell szedegetni.
Szerk.: meg a barátunk is kitesz magáért.
(#) kadarist válasza frecsko hozzászólására (») Jún 1, 2010 /
 
Válogass például innen. Írd be a "Brand"-hoz, hogy Marshall. Itt is vannak rajzok: Marshall.
(#) Szamizdat hozzászólása Jún 1, 2010 /
 
Üdv az uraknak(hölgyeknek), keresem a SONY HST-99 casseiver teljes kapcsolási rajzát, hónapok óta. Nagyon köszönném esetleges segítségeteket. Nagy, régi('79-es),de gyönyörű dög, 2x100w-os, és külön control panelja van. +1x kösz.
(#) frecsko hozzászólása Jún 1, 2010 /
 
Köszönöm szépen mindenkinek
(#) otto54 hozzászólása Jún 1, 2010 /
 
Sziasztok!
Elektrofilter impulzusgenerátorának kapcsolási rajzát keresem. Porex név van feltüntetve,bár ebben az esetben csak fantázia névként használták,hiszen nem "porex szűrő".
A panel kb. 30 évvel ezelőtt készült jó részt magyar alkatrészekből.
Köszi:
(#) szvictor hozzászólása Jún 2, 2010 /
 
Sziasztok!

A fent említett erősítőről lenne valakinek valami doksija, vagy ismeri valaki? Mert én nemtaláltam semmi hasznosat...
(#) szvictor hozzászólása Jún 2, 2010 /
 
Lemaradt a típusa

Universum V 4682
(#) kadarist válasza szvictor hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
A Goldstar GSA-9320-ra keress. A Universum V 4682-nak ez a típus felel meg.
(#) szvictor hozzászólása Jún 2, 2010 /
 
Sajnos arról sem találok semmi hasznosat...
(#) kadarist válasza szvictor hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
Nekem válaszoltál?
(#) szvictor válasza kadarist hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
Igen, bocsi h nem a válaszra nyomtam rá.
(#) kadarist válasza szvictor hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
Német fórumokban is keresik ennek a rajzát. Elviekben ezzel a Goldstarral azonos.
(#) szvictor válasza kadarist hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
A cuccban STK4191V neveű végfok van, namost nekem van egy ilyen bontott, hogy tudnám megállapítani h jó e?Mérni mit mérjek rajt és milyen értéknek kellene kijönnie?
(#) kadarist válasza szvictor hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
Áramkörbe építve próbálhatod ki. Kiforrasztva nem sok mindenre lehet rájönni a jóságát illetően.
(#) szvictor válasza kadarist hozzászólására (») Jún 2, 2010 /
 
Beleraktam az áramkörbe, de amikor bekapcsolom lelövi a hangfalkimeneteket (nem kapcsol a relé).
Ha az erősitőt STK nélkül indítom kapcsol a relé is.
méregettem a láb(helyek) között és több helyen is mértem 42 Voltot, ellenállásokat 1enként kiemelve megmértem, az összes jó, elkókat cseréltem elméletileg azok is jók, maradtak a kerámia kondik amiket nemnagyon tudok beazonositani. Esetleg ha tudnál valami táblázat félét ami alapján meglehet határozni az értéküket?
(#) Ragen hozzászólása Jún 2, 2010 /
 
Sziasztok!

Javításhoz keresem a Proton AM1-es int erősítő kapcsolási rajzát. (esetleg az AM 200-ét megnézném)

Köszönet érte előre is...
(#) mineral hozzászólása Jún 2, 2010 /
 
Sziasztok!

Bosch WFD1661 típusú mosógéphez keresek service manualt.
Dobcsapágy és szénkefe típus miatt.

A guglit néztem de ott az anyám nevét hat példányban is elkérik egy doksiért...

Valakinek megvan esetleg?
(#) mineral válasza mineral hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
A service manual még mindig esedékes.

Annyival tudok többet hogy a pontos típus
WFD 1661 by 1/8


WFD 1660 ról találtam de az alapján nem merek rendelni...
(#) zolika60 válasza mineral hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
Nem egyszerűbb lenne, ha szétszednéd és megmérnéd a keresett alkatrészeket. A csapágyon lehet szám is ami alapján a csapágybolt ad neked másikat. Ha véletlenül nincs, vagy már nem látható méret alapján is azonosítják neked. A szénkefével is így járnék el kivenném a maradékot megmérném a szélességét, vastagságát a hosszát megsaccolnám kb. 50mm. Ilyet vásárolsz, aztán lehet is összerakni a masinát.
(#) fikszes hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Sziasztok!
Lg flatron 776 fm monitor kapcsolási rajzot keresek.
előre is köszönöm!
(#) totikukac hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Sziasztok!
Digitális kivezérlésjelző kapcsolási rajzot keresek, a kijelzőt egy SONY deck-ből operáltam ki. Van a panelon két meghajtó IC, néhány darab ellenállással. Gondolom ez nem a teljes áramkör, mivel a bal, jobb csatorna + a test a főpanelről jött, amíg kinem műtöttem. Ha tápot adok neki, teljes fényében világit, jel nélkül. Ez normális dolog? Köszi !
(#) atya1 hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Sziasztok! Egy olyan Programot keresek amivel
KAPCSOLÁSI RAJZOKAT tudok késziteni!
Ha valakinek van ilyen akkor megmondaná nekem hogy honnan tölthetem le,mer nekem Csak a "Tina The complete elektronics Lab"van meg de azt már unom!
Valami Extrémebb?
(#) llaci56 válasza atya1 hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Az nem elég extrém, hogy nem figyeled a topik címét, csak írkálsz? Nekünk ez már brutál.
Most (is) a "Kapcsolási rajzot keresek" topikban vagy!
(#) pittyu2 hozzászólása Jún 6, 2010 /
 
Hali. Kapcsolási rajzot keresek a " TECHNICS SU-X 955 " erősítőmhöz. Táp a trafón megvan ,onnan semmi.
(#) pittyu2 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Köszi , ez az. Már néztem a gugglival ezt az oldal, de elsiklottam a letölthetőség felett.Le is mentettem, holnap kinyomtatom...... Jó kis gép ez kár lenne kidobni.
(#) cuprik hozzászólása Jún 7, 2010 /
 
Sziasztok! Nekem kéne egy régi fajta mema (mixing model console)MC12R fajtájú 12 csatornás keverőnek a kapcsolási rajza, nyákrajza, és beültetési rajza mindenkinek előre is köszönöm az információkat.
(#) 1charles2 hozzászólása Jún 7, 2010 /
 
Meg tudná mondani valaki hogy minek a kapcsolási rajza ez?
egy feszültségstabilizátor,
egy erősítő,
egy jelgenerátor,
egy oszcillátor van ábrázolva.
(#) vikipapa hozzászólása Jún 8, 2010 /
 
Helló mindenkinek. Lenne egy kapcsolási-rajz kérésem. Egy aksitöltőről volna szó: Hitachi uc18yg. Egy kapcsolási rajz is bőven elég lenne, ha valaki tudna adni. Előre is köszönöm.
(#) totikukac hozzászólása Jún 8, 2010 /
 
Szia köbzoli!
A 727117-re nem tudsz valamit véletlenül? Nagy segítség lenne ! Köszi
(#) Paradoxifilix hozzászólása Jún 9, 2010 /
 
sziasztok!
Hosza Google segítségével folytatot keresési kisérletezéseim folyamatos kudarcba fulladást eredményeztek.
Keresek egy kapcsolási rajzot "RAU Airplus légzsákos permetező" elektronika.
Tipus: SPRIDOTRAIN G.V. 28.
Gyártási szám: 0291180108
Gyártási év: 1998
Nagyon sűrgős lenne, mert itt állunk és nem tudnak haladni az eberek a munkával. Sajnos ezt egy hétköznapi szerelő nem olyan könnyen vállalja be, de ez nagyon sokat segítene nekem
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
Üdv.: Radoo
Következő: »»   124 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem