Fórum témák

» Több friss téma
Apróhirdetés » Biztonságtecnikai cucc
Biztonságtecnikai cucc
Hirdető: tufatofu, idő: Pé, 3:49, Hirdető értékelése: 100%
A képen látható eszközökön annyi próbát végeztem, hogy a két kamerát(230V), és a rögzítőt áram alá helyeztem. a visszajelző led világított rajtuk. Természetesen ettől lehetnek hibásak is.
A csomag tartalma: -2 riasztópanel+1 kezelőegység
-2db 230V-ról üzemelő szines kamera
-1db rögzítő
-1db 12V tápegység
Foxpost 1799ft utalás után
       
Termék állapota: Használt
Megye/vármegye: Hajdú-Bihar vármegye
Település / kerület:
E-mail: [Bejelentkezés szükséges]
5 000 Ft
Lejárat: Júl 3, 2026
Megtekintve: 168
Hirdető értékelése: 100%
 
Hozzászólás íráshoz bejelentkezés szükséges!
 
Írta: kozso31, Idő: Pé, 11:04
Szia érdeklődnék a biztonságtechnikai cucc iránt.A felvevő az működik vagyis vesz fel vagy nem,mert ha rendesen működik akkor érdekel a csomag köszönöm.

üdv:Zsolt
 
Írta: tufatofu, Idő: Pé, 17:25
Szia! Nem próbálgattam semmit csak áram alá helyeztem. Ahogy írtam is, a LED világít, de ettől lehet hibás minden. Sem időm, sem sem eszközeim nincsenek tesztelgetni. HDD nincs benne a súlyából ítélve.Üdv
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem