Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LCD TV probléma

Témaindító: ReFi, idő: Szept 17, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   116 / 116
(#) kovacspista válasza kereszke hozzászólására (») Jún 20, 2017 /

Még egy dolog jutott eszembe, nem tudom , hogy érintős e /szenzoros e/ a készülék, ha igen , akkor az a panel szokott így viselkedni. Egyes tv-k megbolondulnak ha lehúzzák ezt a panelt, másokat nem zavar a hiánya.
(#) péter71 hozzászólása Jún 21, 2017 /

Sziasztok. Adott egy samsung tv, ami nem akart bekapcsolni. Pár nap pihentetés után bekapcsol, viszont teljesen zöld a héttér, és fekete körvonalak vannak a kép hejyett, felismerhetetlen az adás. Ha belemegyek a menűbe, minden felirat a fejetetején áll. Esetleg javítható, vagy kuka?
(#) mate_x hozzászólása Jún 21, 2017 /

Sziasztok!
Adott egy Sony Bravia KDL-46V4000 2009-ben gyártott TV. A képeken látható, hogy mi a probléma vele. Szerintetek ez t-con hiba, vagy a kijelző hibás?
A t-con típusa: fs_hbc2lv2.4
A kijelző típusa: ltz460hb08
A segítséget előre is köszönöm.
(#) kadarist válasza mate_x hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Szia!
Ez LCD-hiba lesz.
(#) mate_x válasza kadarist hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Köszönöm a választ. Ez kuka, vagy javítható valahogyan?
(#) kovacspista válasza péter71 hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Ez milyen TV egyáltalán??
(#) kovacspista válasza mate_x hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Az a szélső cof kábel van leválva részben. Pillanat forrasztópákával meg kell melengetni. Én raktam bele 2,5 ös rézdrótot és felmelegítés után is nyomva hagytam kihűlni. Ha a kábel szakadt , akkor nem igen lehet mit tenni vele!!
(#) mate_x válasza kovacspista hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Köszönöm a tippet, megnézem mit tehetek vele.
(#) péter71 válasza kovacspista hozzászólására (») Jún 21, 2017 /

Samsung RBLE19C450E1WRZF.
(#) kovacspista válasza péter71 hozzászólására (») Csü, 17:53 /

Ez a fajta? Lett vele csinálva valami?

LE19.JPG

(#) péter71 válasza kovacspista hozzászólására (») Pé, 6:35 /

Igen ilyen, és nem lett vele csinálva semmi.
(#) kovacspista válasza péter71 hozzászólására (») Pé, 18:59 /

Az a tény, hogy fejen áll a menü, szerintem a főpanel hibájára, de lehet, hogy csak softweresen. Egy frissítést, vagy egy eredeti szoftwert kellene rázavarni! Én így hírtelen nem találtam, de biztosan van. A másik hiba a t - con lehet, de ezen nem lehet cserélni, egybe van a kijelzővel. Én az előző esetet vizsgálnám.
(#) péter71 válasza kovacspista hozzászólására (») Vas, 6:18 /

Köszönöm. Megnézem.
(#) kovacspista hozzászólása Vas, 12:02 /

Sziasztok! Most én kérnék segítséget. Nem igen javítottam plazmát, de egyszer el kell kezdeni!! Merre induljak ezzel a gonddal? Amit a képeken láthattok egy SAMSUNG PS42S5HX/XEH plazma készülék.Nagyon hasonlít a régi , képcsövel szerelt tv-k sorszinkron hibájához.
(#) eyess válasza kovacspista hozzászólására (») Vas, 15:20 /

Van erre külön topik sok érdekes , és lényegre törő képpel , és illusztrációval.Nézz be oda , és ha akkor sem fog menni , akkor vissza térünk rá.
(#) kovacspista válasza eyess hozzászólására (») Vas, 19:01 /

Találtam ezt azt, amiből az szűrtem le, hogy mint az lcd tv nél, szalag kábel, kontakt hiba, tápegységek, kondik stb. Megnézem ezeket, de ez nem hiphopp az biztos!! Egyébként melyik topikra gondoltál? Amelyikben Te és a "nagyfeszültség" nevű felhasználó csevegtek?
(#) eyess válasza kovacspista hozzászólására (») Vas, 19:06 /

Nem tudom melyiket nézted , de van Plazma tv javítási topik , azt hiszem abban vannak ezek a dolgok.Igen mindenképpen nézd majd át.És főleg a feszültség értékeket , annak megfelelő kijelző típusnak megfelelően.
A hozzászólás módosítva: Vas, 19:07
Következő: »»   116 / 116
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Jún, 28. Sze
12:27:02
Jelenleg 239 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu