Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
Lapozás: OK   156 / 207
(#) zolika60 válasza EcoPityu hozzászólására (») Dec 8, 2017 /
 
Láttam olyat is, amiben el volt helyezve egy vasdarab, hogy a súlya meglegyen.
(#) Gabó válasza EcoPityu hozzászólására (») Dec 8, 2017 /
 
Nekem a multkor ismeros hozott egy ilyen csodat, ott a vezetekek a leirasban szereplo szinsorrendbe nem voltak jol bekotve...
(#) oregtamas0202 hozzászólása Dec 9, 2017 /
 
Üdv!
Segítséget kérnék .
Ford 2500 Rádió.
Ismeri-e valaki a készüléket , vagy találkozott-e hasonló hibával.
Rajz jó lenne , de nincs.
A készülék végfoka: TDA8561Q
Táp IC 70864FB. erről adatot nem találta.
260mA a Rádió fogyasztása kikapcsolt állapotban és (+)a többi fogyasztó együtt lemeríti az akkumulátort.

Köszönve a segítséget.
Öreg T.
(#) Joe_001 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Üdv!
A rédió típusszáma esetleg rajta van?
(#) oregtamas0202 válasza Joe_001 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Üdv!
A képen lesz minden.
Köszönöm.
Öreg T.

Ford 2500.JPG
    
(#) oregtamas0202 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Üdv!
Hiba megtalálva, a processzor fogyaszt.
Vissza a tulajnak.
Öreg Tom
(#) EcoPityu válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
A durva a 60W x 4, a benne lévő YD1028-as űberkínai (jangdong) 2x 5W-os nem hidalt vég ic-vel...
(#) EcoPityu válasza Gabó hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Annyira sietnek a hajón, hogy ez csak apró hiba...
(#) juppi hozzászólása Dec 13, 2017 /
 
Van valakinek megoldása arra, hogy az autórádió kapjon egy kis (gomb)elemet (mint a számítógépek), hogy akkumulátorról való leválasztás esetén se felejtse el a beprogramozott dolgokat?
(#) Inhouse válasza juppi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
(#) juppi válasza Inhouse hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Köszönöm!
(#) Swedhart hozzászólása Dec 26, 2017 /
 
Sziasztok
szeretnék egy Seltronic DVD-s autórádióra bekötni kijelzőt
A rádió kompozit videojelet ad ki viszont a kijelző speciális mert Mercedes-be való.
Ha valaki tud valami rajzot hozzá nagyon megköszönném.
Csatlakozásokról készítettem fényképet
(#) akos512 hozzászólása Dec 30, 2017 /
 
Sziasztok!
Autó vásárlás után hazafele menet megnémult a fejegység amp errort dobva (pioneer deh1700). Másnap szomorúan konstatáltam, hogy emberünk az átalakító kábel gyártása során a forrasztó ón hiányát sebtapasszal pótolta, ami nem bírta a rázkódást ezért a bal első csatorna két vezetéke (fejegység oldali) össze ért, ezzel zárlatot okozva. A kábelezést rendbe raktam, rá mértem, nincs érintkezési hiba, de a bal első csatorna még mindig néma. Próbáltam másik hangszóróval is.
Kérdésem az lenne, ha beforrasztok egy új végfok ic-t az orvosolná e a problémát?
(#) voodoo hozzászólása Jan 2, 2018 /
 
Sziasztok!

Kaptam egy Pioneer USB-s fejegységet és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám azt megoldani, miszerint csak egy +12V ACC (gyújtásvezérlő) nélkül is be tudjam kapcsolni az on/off gombbal. Ha például nem jár a motor vagy felkapcsolom a lámpákat akkor is be lehessen kapcsolni.
A gyári régi magnós fejegységnek volt 3 féle jel 12V-ja. Kép >> lásd a Tuner list ábrán.

Kérdés: összeköthetem a három jel 12V-ot (5-6-7-es vezeték) hogy egy sodrat legyen és az menyjen rá a fejegységnek a +12V ACC bemenetére ?
A hozzászólás módosítva: Jan 2, 2018
(#) Inhouse válasza voodoo hozzászólására (») Jan 2, 2018 /
 
Az 5-6-7-et semmiképpen ne, 4-7 mehet a fix +12V-ra, a 8 a test. De ezt sem az autó felől kötöd össze, hanem a rádió felől, tehát a fix +12V megy a 4 és 7-es pontokra. Erre szokott lenni a csatlakozóban lehetőség, tehát elvileg még szabdalnod sem kell.
Azt tudod, hogy az "A" jelű rajz a táp rész?
A hozzászólás módosítva: Jan 2, 2018
(#) mraulajos hozzászólása Jan 16, 2018 /
 
Hali!
Magyar leírást szeretnék erről a rádióról. AUNA MD 550BT
Köszönöm!
(#) zolika60 válasza mraulajos hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Erre gondoltál? Kugli barátunk hamar megtalálta.
(#) mraulajos válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Nem. Erre.
(#) Joci74 hozzászólása Jan 23, 2018 /
 
Üdvözlet mindenkinek! Számomra nagy problémám lenne!
Adott ég skoda oktávia! Nem gyári autoradioval vettem. Egy régebbi típusú blankput volt benne. A Kossuth illetve egy helyi adón kívül semmit sem fogott! Gondoltam a rádióval van baj. Kicseréltem egy újra. Ezzel is ugyan az a hiba! Semmit sem fog. Jött az antenna csere! Vettem egy szélvédőre helyezhető erősitős antennát! Mondanom sem kell hogy ezzel sincs rádió adás!
Van valakinek valami ötlete hol a baj? Már mindent cseréltem és nem működik!
Át raktam a rádiót a párom kocsijába. Ott tökéletesen van rádióadás! Létezik hogy az erősitős antenna sem jó? Előre is köszönöm a segítséget! Szép napot Jocó
(#) Gafly válasza Joci74 hozzászólására (») Jan 23, 2018 /
 
Érintkezik az antenna csatlakozó középső ere?
(#) hg6dab válasza Gafly hozzászólására (») Jan 23, 2018 /
 
A tetőantenna szerencsésebb lenne. Ha nincs elegendő térerő, azon az erősítő sem segít, mert csak a zajt erősíti. URH vételről van szó, gondolom, itt kisebb a terjedés.
(#) goreny válasza Joci74 hozzászólására (») Jan 23, 2018 /
 
A szélvédőre helyezhető antennával ne várj csodát, kb. semmit nem ér. Netán ha még esetleg fémgözölt a szélvédőd is, akkor esélytelen. Biztos nincs ott eldugva egy gyári tetőantenna kábel? Azért manapság az már alap.
(#) cassandra31 hozzászólása Jan 24, 2018 /
 
Sziasztok!
Keresem a Clarion 887NP csatlakozó bekötési rajzát.
(#) oregtamas0202 válasza Joci74 hozzászólására (») Jan 24, 2018 /
 
Üdv!
A gyári antenna erősítővel szerelt.
Amennyiben nem kap tápellátást , úgy rosszabb a vétel mint ha egy darab vezetéket dugna a rádióba.
Un. Fantom tápra van szükség az eredeti antenna és a rádió közzé.
Feltéve hogy az antenna jó , vagy nem cserélt.
(#) Joci74 válasza cassandra31 hozzászólására (») Jan 24, 2018 /
 
Van tetőantenna de azzal 2 adó jön! Kossuth meg még valami! Olvastam valami jelfeladó kütyüről! Az segíthet? Használt már valaki olyat? Már gondolkodom a teljes tető antenna cserén de egy kombiról van szó! Nagy bontással járna!
(#) oregtamas0202 válasza Joci74 hozzászólására (») Jan 25, 2018 /
 
Üdv!

"ISO-DIN antenna adapter (fantom táp) 520053-13

A VAG csoport (Audi, Seat, Skoda, VW) autóiban ha a gyári rádiót kicseréljük kereskedelmi forgalmazású rádióra, ez az eszköz biztosítja az erősítős gyári antenna távtáplálását. "
(#) slyder81 hozzászólása Jan 26, 2018 /
 
Nemrég vettem egy pumpkin win ce s(verziót nem tudom)fejegységet. Bekötöttem ford focus mk1 be. Vettem átalakitot, hogy ne vagdossam a kábeleket. Azt veszem észre hogy ha elmúlik kicsit hosszab idő akkor elveszti a beállitásokat. Nyelv visszaáll németre, a programozott rádióállomások eltünnek, a hátérkép visszaáll alapra. Van egy gyanum,hogy a bekötésnél lessz a gond. Kötöttem már be sima fejegységeket, minden probléma nélkül, de ez most kifogott rajtam. Itt egy kép a bekötésről, a készüléken a bekötésről, de egy kicsit elkever ez a sok ismeretlen. Ha valaki tudna segiteni, s pontossan le tudná irni az A táblázat tartalmának pontos jelentését, hogy átellenörizzem a bekötést?
(#) vargaf válasza slyder81 hozzászólására (») Jan 26, 2018 /
 
A1 CAN busz RX
A2 CAN busz TX
A3 világítás +12 V
A4 gyújtás +12 V
A5 automata antennához +12 V
A7 akkumulátor +12 V
A8 test
(#) slyder81 válasza vargaf hozzászólására (») Jan 26, 2018 /
 
Köszi szépen. Akkor igy kötöttem be. Akkor esetleg még a gyári kábelen lehet h valami gond van. Amikor megvettem az átalakitót, akkor meg kellett cserelnem a sárga és a piros drótot. És lehet h a c6 ugyanaz mint a c3? Mert a csatin úgy volt h a c6 van bekötve a világitás, viszont szépen müködik igy is.
Az a fura a rádión h nem mindig felejti el. Próbálzam gyári visszaállitást csinálni, de semmi változás. Különben pont ugy néz ki amikpr elfelejti a beállitásokat, mint mikor visszaállitottam.
(#) Inhouse válasza slyder81 hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Miért kellett megcserélned? Lehet, hogy csak ez a baj...
Következő: »»   156 / 207
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem