Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolóüzemű tápegység
 
Témaindító: Rendszer, idő: Feb 18, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   112 / 117
(#) tufatofu válasza fakezű hozzászólására (») Dec 23, 2022 /
 
Szerintem igen, de hozzáértőbbek talán rátekintenek és megerősítik még.
(#) fakezű válasza tufatofu hozzászólására (») Dec 23, 2022 /
 
Rendben, akkor várok még vele. Igazad van, több szem többet lát.
(#) erbe válasza fakezű hozzászólására (») Dec 23, 2022 /
 
A 145 V-os részt el lehet hagyni, ha a 28 V-os részről arra méretezett ellenállással mész az optocsatolóra.
A relé (relay) rész elhagyható, ha a jumper kapcsokat áthidalod. Így el lehet hagyni a 15 V-os részt is. Neked az SB rész nem szükséges, ha állandó üzemre tervezel.
A 8,5 V-os táp fontos, mert az táplálja az optocsatolót. De annak a további kiegészítései, stab..., felesleges, elhagyható.
(#) fakezű válasza erbe hozzászólására (») Dec 25, 2022 /
 
Köszi, és elnézést, hogy csak most válaszolok.
És ha meghagyom a 145 V-os és a 15 V-os részt, hátha később azokra is szükség lesz (meg azért is, mert én nem tudok ellenállást méretezni a 28 V-ra)? Akkor az úgy jó lesz, ahogyan a második képen meg van vágva a kapcsolás?
(#) erbe válasza fakezű hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Nem teljesen. Ez a tápegység arra készült, hogy be van építve egy rendszerbe, ami valamilyen mértékben azonnal terheli. Tehát minden kimenetre rá kell kötnöd legalább valamilyen minimális előterhelést. Kisebb feszültségeken 10-20 mA-t, a 145 V-on 1 mA is elég. Különben megszaladhatnak a feszültségek, akár olyan értékre is, amitől robbanhat elkó.
(#) fakezű válasza erbe hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Akkor mégis jobb lenne, ha ahogy tanácsoltad, el lenne hagyva a 145 V-os, és a 15 V-os rész.
Csak ott már nem csak vágni kellene, hanem át is alakítani az áramkört. Az meg nekem nem hiszem, hogy menni fog.
Pedig már levágtam a tápegység részt a sassziról, már csak arra várt volna, hogy hol legyen a "final cut"
(#) erbe válasza fakezű hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
A 28 V-ra átállításhoz szükséges ellenállásértéket még csak saccolni se tudjuk, mert a rajzon R625, R645 "table" szerepel, mint értékhatározó. Ezt neked kellene megmérned. Utána már tudunk számolni. A pontos értékhez tudni kellene a opto felső pontjának feszültségét is, de ez már egy kisebb potméterrel pontosítható. Mint ahogy az eredeti rajzon is. Azon a környéken is van néhány nem meghatározott érték (NS).
Annyit látni, hogy valahol 6,8 és ~8 V közötti feszültséget kell először beállítani, ezt kell majd finoman hangolni.
(#) fakezű válasza erbe hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Igen, azért van "table" feltüntetve, mert a törökök ezt a sasszit többféle méretű képernyővel szerelték, így egy táblázatban van részletezve, hogy melyik B+ feszültséghez milyen alkatrész értékek tartoznak.
Az R645 értékét 2,6 kΩ-nak mérem, az R625 értékét 150 kΩ-nak (ez utóbbi másfél perc alatt nő ennyire nulláról, és utána feljebb már nem megy).

Az NS jelölésű kondenzátorok értéke a service manual-ban sincs megadva. Tudatlanként az mondanám, NS=Nem Számít

tablazat.jpg
    
(#) erbe válasza fakezű hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Többet tudsz, mint mi és még te kérdezősködsz?
28 V-hoz ~24 kOhm-os ellenállás kell. Sorba kötsz egy 22 kOhm-ost meg egy 2,2 kOhm-ost.
Az NS jelűek is fontosak. Biztos egy másik táblázatban vannak az értékek. De akár ki is mérheted őket. Viszont mert nem kell cserélni, ez nem feltétlenül szükséges.
(#) fakezű válasza erbe hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Én meg a tudás... Csak próbálom itt a morzsáit felszedni tőletek.
Nekem már az haladás, hogy találtam végre a sok videó közt egy olyat, amelyik tényleg érthetően elmagyarázza, hogyan működnek ezek a "flyback" tápok. Bővebben: Link
Ott olyan egyszerűen néz ki az 5 V-os kimenet szabályozása a 4,2 V-os zener diódával és az optokapuval. Ha 5 V fölé megy a kimenet - vezetni kezd a zener - világít az opto led - vezet az opto tranzisztor - vezet a kis tranzisztor a nagy bázisán - a nagy tranzisztor így zárva - nem tud nőni a feszültség 5 V fölé
Az opto led 0,8 V feszültsége összeadódik a zener 4,2 V feszültségével és ez adja a "feedback" feszültséget. És azt mondja, hogy a zener cseréjével, változtatható a kimeneti feszültség. Tehát ha abba a kapcsolásban mondjuk egy 30 V-os zener lenne, akkor a kimeneten 30,8 V lenne.
Ez a TV táp sajnos ennél bonyolultabb.

Akkor ha kiveszem a 2,6k és a 150k ellenállásokat, és bemegy a helyükre a 22k és a 2,2k, gondolom az még nem elég. Mert akkor ezt vezetősávot le kell kötni a 13-as kivezetésről a C627-nél, és át kell kötni a 16-os lábra a C621-re, nem?
(#) erbe válasza fakezű hozzászólására (») Dec 27, 2022 /
 
Idézet:
„vezetősávot le kell kötni a 13-as kivezetésről a C627-nél, és át kell kötni a 16-os lábra a C621-re,”

Mondom én, hogy mindent tudsz.
(#) Electricboy hozzászólása Dec 28, 2022 /
 
Sziasztok!
Van egy dugasztápom. 12V 2A az történt vele hogy 1.5A terhelést kapott (ledszalag), darabig szépen ment is majd azt vettem észre, hogy egyszercsak nem működik, de cserébe jó meleg lett, kimenet 0V. Szétszedtem megtaláltam, hogy egy schottky dióda (SR5100) lett zárlatos. Kicseréltem próbából egy hasonlóra amit itthon találtam (SB560), működik.
Kérdés:
-Mitől mehetett zárlatba a dióda? Úgy hogy más nem sérült.
-A SR5100-et nem látom he store-ban, maradhat benne a SB560?
(#) tothbela válasza Electricboy hozzászólására (») Dec 28, 2022 /
 
Attól hogy a táp 2A terhelésre van méretezve, nem biztos hogy 1,5A-t huzamosan elvisel. Erősítő esetén sokszáz W kimenő teljesítményre nem kell csak tizedannyi állandósult teljesítmény leadására alkalmas táp, ami le tud adni impulzusszerűen tízszer akkora, vagy még több energiát. De statikus terhelésre olyan táp kell, ami ezt tudja folyamatosan. Egy 3A-es dióda 1A eset~n is túlmelegszik, ha nincs hűtve rendesen.
(#) erbe válasza Electricboy hozzászólására (») Dec 28, 2022 /
 
A titok ott van a táblázatban. "5 A ellenállás terhelés esetén."
LED sor meghajtása 1,5 A-rel nem szinuszos áramterhelés, hanem X A-es impulzusok periódusonként. Kapcsoló üzemű tápról lehet szó, ami ugyan nem szinusszal működik a szekunderen, de folyamatos terhelésnél kis többlet hűtés nem ártana.
SB560 annyival jobb, hogy alacsonyabb a nyitófeszültsége. Ha van rá lehetőséged, beforrasztáskor 1-1 db centis 1-es huzaldarabot forraszthatnál mindkét végére. Felállítva.
(#) Electricboy válasza erbe hozzászólására (») Dec 28, 2022 /
 
Köszi!
Még esetleg ezt találtam, ha ez elférne lehet jó lenne? MBR10100T.
(#) erbe válasza Electricboy hozzászólására (») Dec 29, 2022 /
 
Jó hűtéssel.
(#) lzsolti2 hozzászólása Feb 1, 2023 /
 
Sziasztok!

Van két azonos tápegység, azonos hibával :nem működnek
A TL494-en nincs semmilyen feszültség. Tápfeszültsége sincs a 12-es lábon. Itt jönne a kérdésem:
Milyen elven/módon állítják itt elő a tápfeszültséget a TL494-nek? Nem látom át.
Előre is köszönöm az érdemi segítséget

Egy rajz ami 95%-ban hasonlít a nálam levő tápok kapcsolásához:
https://danyk.cz/s_atx01y.png
(#) ferci válasza lzsolti2 hozzászólására (») Feb 1, 2023 /
 
Szia!
A d14-c16 felől, az első rúgásra ( után ).
(#) lzsolti2 válasza ferci hozzászólására (») Feb 1, 2023 /
 
Szia!

Köszi! Akkor a "varázslat" az első rúgásban van. Cserélem kezdésnek a C16-nak megfelelő kondit . A dióda mérve jó.
Üdv Zsolt
(#) gulyi88 válasza lzsolti2 hozzászólására (») Feb 1, 2023 /
 
Ez valamiféle önrezgő üzemben indul.
Csak ötletelés képpen:
R5 meg az R7 miatt mindkét tranyó vezetni akar, asszimmetria miatt az egyik jobban vezet és a Tr1 3. tekercse miatt ennek bekapcsolására pozitív visszacsatolás alakul ki, így az egyik győz, bekapcsol, ezzel egy időben a másikat kikapcsolva tartja. Majd a Tr1 telíteni telíteni fog, megszűnik a tanyót bekapcsolva tartó pozitív visszacsatolás, itt kell valami trükk, hogy a másik irányban meginduljon az áram és a másik tranyó kapjon pozitív visszacsatolást bekapcsoláshoz. Szerintem ezt a C9 meg a Tr2 szórása (meg a többi szórás Tr1 Tr3) mint rezgőkör lendíti át, de ez csak tipp. (itt fontos lehet, hogy a Tr3 áramváltó nincs rendesen lezárva)
Ha a kimeneten felépül a tápfeszültség és elindul a TL494, akkor az felülbírálja ezt az önrezgést illetve átveszi a rezegtetést.
Az önrezgés csak bizonyos áram érték felett működik, mondjuk névleges terhelés felett (bekapcsolási tranziens az pont ilyen). Névleges alatt megszűnik önrezegni (külső beavatkozás nélkül leállna), ezért képes a TL494 átvenni a névleges tartomány alatt az irányítást és PWM szabályzást megvalósítani az önrezgés helyett. De ez is csak teória.
Szóval a C9-et mindenképpen nézd meg (kiforrasztva).
Félhíd puffereket is (kiforrasztva)
R5, R7-et, T1, D1, T2, D2-őt: legalább a PN átmeneteket diódaállásban.
Kimeneteket zárlatra ellenőrizni kell, kimeneti egyenirányító diódákat is meg kell vizsgálni.
Ha van módod, akkor a trafót Tr2-t menetzárlatra ellenőrizni.

Tr3 áramváltó marha érdekes, hogy csak egy irányban van lezárva? Ez a tiedben a valóságban is így van? Ráadásul a C15-öt fordított polaritással tölti, biztos örül neki (sok feszültség mondjuk nem lesz rajta, pár tized volt, de akkor is).
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2023
(#) lzsolti2 válasza gulyi88 hozzászólására (») Feb 1, 2023 /
 
Szia!

Köszönöm kimerítő, és alapos válaszodat. Az egyik tápegység (amelyikkel alaposabban és eddig foglalkoztam) már üzemel. Az általad is említett R5 és R7-nek megfelelő ellenállások voltak a ludasok. Egyik szakadt volt, másik meg jelentősen megnyúlt. Remélem , csak a 25 éves koruknak volt köszönhető, mert mérve más hibás alkatrészt nem találok, jelenleg stabilan üzemel.

Üdv Zsolt

u.i.: a TR3-as és környezete az én tápomban nem úgy van, mint a rajzon...
(#) Skori hozzászólása Feb 18, 2023 /
 
Kapcsolóüzemű tápot építenék amelyben egy trafó középkivezetéses primer tekercsét hajtanám meg két FET-el. A FET-ek meghajtásához keresek valamilyen cél IC-t. Ez eddig egyszerű lenne, de a tápfesz egyetlen Li cella lenne, tehát olyan áramkört keresek amely 3...4V körüli tápfesszel is jól működik. Tud valaki IC tipust javasolni (nem lenne hátrány ha kapható is) ?
(#) Régi motoros válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
Na erre én is kíváncsi lennék... Mióta tervben van már egy ilyen.
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2023
(#) szikorapéter válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
Csatlakozok a várólistára, én is csak olyat ismerek ami minimum 4,5V-ot kér..... esetleg egy kicsi DC-DC konverter a mosfet meghajtó részhez?
(#) tothbela válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
Én sem tudok semmit ajánlani mint az előttem szólók, csak megemlíteném ilyen jellegű megoldás tervét.
Sok eltérő múlttal rendelkező Li-ion cella halmozódott fel szerszámgépek, laptopok akkuinak felújítása során. Nem akartam méregetni és pakkokat balanszolgatni hogy valami használható csomagot rakják össze, ezért úgy gondoltam párhuzamosítom a megfelelő mennyiségű akkukat, majd ahogy te is, középmegcsapolásos trafóval feltornászom a szükséges feszültségre. Működés közben nem gond előállítani a szükséges feszültséget a fet meghajtónak, de induláskor kell valami többlet. Nekem nem gond a méret, egy 9V-os blokktelep bőven elfér. Egyetlen másodpercig kell szolgáltatni néhány mA áramot bekapcsolásonként.
De valami kisméretű step up kapcsolás is megoldást jelenthet. De volt másféle kísérlet is. Mivel a kommersz mosfetek nem biztos hogy kinyitnak 3V UGS alatt, a nagyáramú kapcsolófetekkel párhuzamosan laterális fetet használhatunk. Erősítős projektből maradt pár darab, így nem nézem az árakat, csak hogy 1-2V tápfeszről már indul, és bár a táp még nem nagyon terhelhető, de a meghajtó tápfeszt a kimenetről megemelve már a nagyáramú fetek is tudnak dolgozni.
(#) Skori válasza tothbela hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
Vannak apró pl. (SOT23 tokban) step-up konverterek, amiről lazán elműködne egy fetmeghajtó, csak reménykedem, hogy van ennél egyszerűbb út... Kis feszültségű FET-ből lehet találni olyat ami 3V-ról már teljesen kinyit, így el tudna indulni a táp, utána meg a drain-ról lehetne nagyobb feszültséget előállítani a további működéshez. De nem akarok mondjuk HC kapukkal szórakozni meg köré egy halom diszkrét alkatrésszel - nem hiszem el, hogy nincs erre céláramkör.
Persze ha nem lesz ilyen, akkor marad az első megoldás....
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2023
(#) erbe válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
4-lábú tranzisztortokban LED meghajtó 1,2 V-ról. Sok napelemes kerti lámpában.
(#) szücsien válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
MAX253 sajnos elég drága.
SN6505 nem kapható, de TI-nél érdemes rákeresni hátha van olyan verziója ami elérhető
(#) deebo válasza Skori hozzászólására (») Feb 18, 2023 /
 
PIC-el meg lehet oldani és olyanra programozod, amilyenre akarod..
(#) Ge Lee válasza Skori hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Nem írtál sem áramot sem teljesítményt, csak a push-pull elvből következtethet arra az ember, hogy nagyobb teljesítmény előállítása a célod, mert egyébként megfelelne egy step-up konverter is. Lion celláról a tranzisztor az ami vígan elműködik, egy mezei 2 tranyóból álló astabil multivibrátor egész jól meg tud hajtani 2 fetet push-pull elrendezésben, nyilván szabályozás és egyebek így nem lesz, de arról sem írtál semmit hogy ilyenekre szükség van-e vagy sem. Kisebb teljesítményre és némi veszteség árán erre is építhető egyfajta "szabályozás" ami úgy működik, hogy a szekunder feszültség közvetlenül szabályozza az áteresztőtranyót amiről a multivibrátor megy, de ehhez már kevés a 3V. Ami a képen van az egy gyári autós erősítő tápja ami tudott 200W körül 4 ohmon.

tranyoval.gif
    
Következő: »»   112 / 117
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem