Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » AVR-es alkatrész (tranzisztor) teszter
Lapozás: OK   82 / 83
(#) Sly válasza robis01 hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Igen,ha kiveszem a diodákat akkor is hülyeséget mér...Probáltam a test menut is,sajnos nemfut le azsem.Kiirja hogy short sircuit,akkor összezárom a 3 benemetet és rányomok egy ok-ot és vissza kidob a menube...Ami lefut az a show values és az adjusment,de a az adjustment legvégén error-t ir.A mellékelt kapcsolást épitettem meg,encoder kiegészitéssel és i2c lcd vezérlövel.
Ami még érdekes hogy az adjustment menunél vref az 1123mV és AComp 0 mV.A vref az a PC4 pin 27-el láb.Rámérve multival 2.5 volt van ott...Tehát rosszlenne a láb?Vagy rosszul gondolok valamit?
Fuse bitek jók.Igen tudom hogy a méröellenálások nagyon pontosak kell,legyenek de ez a teszter eddig müködött ezekkel az alkatrészekkel,tehát kétlem hogy ott lessz a hiba...Átnéztem a lábakat hogy mi mihez van társitva de ottsem látok hibát,de ha megtennéd vess rá egy pillantást te is,meg esetleg elküldöm a makefillelall egyutt amit forditottam és beállitottam fw-és ha lessz idöd kérlek nézz rá a config fileokra hog yminden ok e.Mert a config fileokat ugye modositottam...
Nagyon hálás vagyok neked a segitségért,elsem hiszem hogy egy ennyire "faék" egyszerü kapcsolás eddig jovolt és mostmeg nem és már anyi iadöm elment rá hogy mostmár csakazértis jolenne helyrerakni
Üdv:Robi
(#) eyess válasza Sly hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Én a helyedbe megnézném , azt az enkódert , mert szerintem , csak annyi baja lesz.
(#) Sly válasza eyess hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Köszi az ötletet,az enkoder uj bár ez mèg nemjelent semmit...Majd megprobálom leválasztani ès kiprobálom....
(#) Temela válasza Sly hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Üdv!

Kevésbé értek hozzá, de szerintem az atmega hibás lehet (kaphatott egy pofont...), esetleg szoftver csere...
(#) tufatofu válasza Temela hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Én is ezt tartom elképzelhetőnek, mert a közelmúltban az enyémet is kölcsönkérték, és hazavágták. Minden klassz volt, csak marhaságokat mért, míg ki nem dobtam belőle az atmegát.
(#) robis01 válasza Sly hozzászólására (») Márc 19, 2023 /
 
Sajnos most csak átfutni volt időm.

Mivel jók a lábak bekötése, működik az encóder, az lcd is olvasható, fuse bitek is jók, szoftver beállítási hiba lesz.

PC4 lábra van kötve a TL431 hőfok független referencia ic, (rajzodon csak két lába van bekötve). 2,5V feszültség amit mértél ezért jó érték.

„Config.h” -ban viszont nincs bekapcsolva a külső referencia feszültség használata.

//#define HW_REF25

//#define UREF_25 2495 //ide azt kell írni amit mértél jelen esetben a 2495 = 2,495V, de hagyhatod alapbeállításon is

Relés védelmet nem ismerem, de a rajz alapján szoftverból kezeli a PC4 ki vagy bemenetként való kapcsolását.

További hiba hogy két sor nem elég ehhez a funkcióhoz.
* - requires a display with more than 2 text lines
#define FREQ_COUNTER_PRESCALER 16 /* 16:1 */

Csatolom a „config.h” amit én használok.

A tisztelet inkább téged érdemel. A kitartás amivel próbálod „Csipkerózsikát” felébreszteni a kómás álmából elismerést érdemel. Először én is meg akartam építeni a tesztert, de végül inkább rendeltem egyet. Igaz akkor még csak 300Ft alatt volt a dollár

Amúgy jópofa a beépített alternatív kapcsoló (taps, vagy fütty kapcsoló) is
Én lábbal indíthatón gondolkodtam, (rádiós ajtócsengőt átalakítani) de még nem jutottam el a kivitelézésig

Üdv
(#) raczg hozzászólása Szept 4, 2023 /
 
Sziasztok. atmega 328-as teszternél miért nem indul el a kalibráció? A 3 bemenetet összezárom, megméri az ellenállásokat aztán kikapcsol. Ötlet?
(#) tufatofu válasza raczg hozzászólására (») Szept 4, 2023 /
 
Némely típusnál, (amit grafikus kijelzővel és 328-al szereltek) nincs kalibráció. A 328 kapacitása nem végtelen, hogy grafikai giccs megjelenítésének és kalibrációnak is legyen hely, tudtommal.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2023
(#) raczg válasza tufatofu hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Ez még egy régi darab nem grafikus kijelzővel.
(#) uniman válasza raczg hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Ezért kéne megmutatni...rengeteg változata létezik!
(#) tufatofu válasza raczg hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Próbáld ki ezzel, nekem ez van benne és van kalibráció.
(#) robis01 válasza raczg hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Ha jól értelmezem régen működött, de ma már nem fut le a teszt. Valószínűleg valami összekuszálódott a programban, javításhoz ahogy már javasolták újra kell írni az AVR-t. De az sem kizárt hogy az AVR tároló területe ahová ír (EEPROM, FLASH) kezd degradálódni, vagyis ha a szoftver frissítés nem segít cserélni kell az AVR-t.
(#) granpa hozzászólása Szept 5, 2023 /
 
Van nekem egy kis alkatrészteszterem, mostanában sokszor öntesztet végez és kér hozzá egy 100 nF-os kondenzátort. Utána se mindig akar mérni, csak tesztelget. Miért csinálja ezt. (néha működik rendesen)
Lehet, hogy nem jó helyre írtam, de nem találtam mást.
A hozzászólás módosítva: Szept 5, 2023
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Ez volt a második LCR 4T amit tőlem kaptál ajándékba.
Harmadikat talán majd a 75. szülinapra kapsz.
(#) robis01 válasza granpa hozzászólására (») Szept 5, 2023 /
 
Nézd meg a tvs diódákat bemeneten. Táp fesz rendben van?
(#) Remci hozzászólása Nov 11, 2023 /
 
Sziasztok!
Egy fórum társtor kaptam egy rossz alkatrész tesztert . Gondoltam,ma megnézem hogy mi a hibája. Az Atmega 328P microcontroller rossz, a táp lábai zárlatosak. Az a kérdésem,hogy ilyet be lehet szerezni valahonnan,persze programmal együtt,vagy mehet a kukába? Bár szívesebben megjavítanám,ha van rá mód.
(#) szines válasza Remci hozzászólására (») Nov 12, 2023 /
 
Program itt van,mega328 T4,vagy a T3 T4,proci kell meg író.
(#) Remci válasza szines hozzászólására (») Nov 12, 2023 /
 
Köszönöm. Procit veszek, de mivel programozni nem tudok, így kell keresnem valakit aki felprogramozza.
(#) Kera_Will válasza Remci hozzászólására (») Nov 13, 2023 /
 
Ennél egyszerűbb nincs csak 1 LPT port(régebbi vason lesz) kell és 4 db 200-500 ohmos ellenállás sorba az lpt és a uC portjai közé , (esetleges némi áramkorlátozásra).

lpt avr programozo
A hozzászólás módosítva: Nov 13, 2023
(#) robis01 válasza Remci hozzászólására (») Nov 13, 2023 /
 
Arduinoval is megoldható bármilyen AVR programozása. De figyelni kell a FUSE bitek beállítására mert hibás beállításnál kizárhatod magad az MCU-ból. Ebben az esetben már HV író kel, de ez is megoldható Arduinoval. Persze ha nem boldogulsz tudok segíteni.

Szoftverből van olyan is ami többet tud mint a gyári, de ehhez neked kell eldönteni hogy mire van szükséged mivel Mega328-ba nem fér bele minden funkció. Tester
A hozzászólás módosítva: Nov 13, 2023
(#) Monster02 válasza Remci hozzászólására (») Nov 14, 2023 /
 
Programozás több kuktatót rejt, kell egy fix programozó.
Vagy veszel:Bővebben: Link
Vagy építesz, de az kölcségesebb. Enyém ilyen lett.Bővebben: Link
(#) robis01 válasza robis01 hozzászólására (») Nov 14, 2023 /
 
Amúgy ezeken a tesztereken vannak a bemeneteket védő TVS diódák, amelyek pont ilyen hibát okoznak ha a védelem aktiválódik. De ez könnyen kideríthető mi vezet át ha adsz rá áramot a panelnek, érezhetően melegedni fog azon alkatrész amin a zárlati áram folyik át.
(#) Remci válasza Kera_Will hozzászólására (») Nov 14, 2023 /
 
Kera_Will, robis01,Monster02,köszönöm a válaszokat és a linkeket.Megnéztem őket,de rá kellet hogy jöjjek,nekem ez az egész kínai. A számítógéphez annyira értek,ami feltétlenül szükséges,nem többet, a Pic, AVR stb programozást inkább hagyom. Lehet hogy keresek valakit aki tud küldeni egy felprogramozott Ic-t, annak a beforrasztása hamarabb megy mint az összes többi. Azért köszönöm.
(#) Allf hozzászólása Nov 15, 2023 /
 
Sziasztok!
Van egy kínai dobozolt "Multi-function Tester TC1"-em. Megvan már pár éve. Alkalomszerűen használom. A triakot ezidáig nem kellett mérnem, most hogy szükség lett volna rá meglepődtem mert a triacot tranzisztornak jeleníti meg. Az önteszt lefut, a megjelenítésben nincs változás. A vele kapott utasításban a triac mérés és a tirisztor is szerepel. Ellenállást, kapacitást sosem mértem vele. A firmware rajta TC-V2.12K. Mi lehet a hiba oka? Végső esetben próbálkoznék a frissítéssel is (sajnos nem tudom van-e újabb amivel próbálkozhatnék)...
(#) szines válasza Allf hozzászólására (») Nov 15, 2023 / 1
 
Triac,tirisztor nem erős oldaluk az ilyen tesztereknek.
Az én T4-em llenállásnak ézi.
Asszem 5 mA Igt-ig mér jól.
(#) tufatofu válasza Allf hozzászólására (») Nov 15, 2023 / 1
 
Vakon készpénznek nem célszerű ezeket a kijelzett eredményeket venni. Nekem időnként a pnp-t npn-nek méri, és a nyitófeszültségeknek sem mindig van köze a valósághoz, de legalább az erősítőtényező kijelzés sem mindig biztos. Tirisztor-triak pedig pár milliamper nyitóáramig mérhető azt hiszem.
(#) torokj hozzászólása Nov 20, 2023 /
 
Üdv,
A kínai "Geek Tech" GM328 A színes kijelzős testeren (többfunkciós,négszöggenerátor ,stb) melyik firmware működőképes?
Köszönöm a válaszokat.
tj

gm328.jpg
    
(#) Tomi20 válasza torokj hozzászólására (») Nov 20, 2023 /
 
Szia

Meg kell nézni a kontroller típusát, kijelzőt, átírni a programban, és megpróbálni egy újabb firmware-t, ha szerencséd van, és nem módosítottak az eredeti kapcsolási rajzon, akkor egyből kell működnie. Ha nincs rá nyomós ok a frissítésre, Én nem bántanám, de előtte mindenképpen megpróbálnék biztonsági másolatot készíteni, ha nincs letiltva az olvasás.
(#) torokj válasza Tomi20 hozzászólására (») Nov 20, 2023 /
 
Szia,
Hulla a controller,Atmel 328.Szokásos történet,bemeneti védődióda híd csont zárlat.Rosszként kaptam,gondolom feltöltött elkót mértek vele.Van egy ugyanilyen működőképes,természetesen nem olvasható.A githubon rengeteg verzió van,ezért bátorkodtam segítséget kérni,hátha valaki hasonló cipőben járt.
tj
(#) Tomi20 válasza torokj hozzászólására (») Nov 20, 2023 /
 
Kijelző típusát kellene megnézned, és egy olyan verziót letölteni, amiben az le van programozva. A legújabb amit Én nemrég feltettem az az 1.50m, ebben elég sok kijelző van.
Következő: »»   82 / 83
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem