Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   151 / 373
(#) djgabi_8 hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
heló.
Tudja valaki hogyan kell 43V DC-ból 36V dc-t csinálni?
(#) CIROKL válasza djgabi_8 hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Így a kérdésed önállóan nem jó , mekkora terhelhetőségre szeretnéd ?
(#) djgabi_8 válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
4A -es
(#) staci123 válasza djgabi_8 hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Szia,
legegyszerűbben 9 -10 olcsóbb 5Aes sziliciumdiódát sorbakötsz... :yes: Nem árt hűtőlapra szerelni,28-30W hődiszipáció...
(#) djgabi_8 válasza staci123 hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
kösz, de nem tudnál valami npn tranzisztoros megoldást javasolni?
(#) proli007 válasza djgabi_8 hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Hello!
Ha ez az álmod.. (Nekem meg az, hogy néha nyomkodod a Shift gombot..)
De a 28W hőt, így is mindenképpen el kell fűteni..
üdv! proli007

43to26V.png
    
(#) peter81 hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Hello.Egy olyan kapcsolást keresek amivel a simsonom motor hőjét tudom mérni.A sima hőmérő kapcsolások nem jók mert azok 40-50 fokig mérnek.Nekem valami olyan kellene ami +40 foktől igít(első led)és 130fokig mér(utolsó led).Ez így 10 ledes lenne.Tud valaki valamilyen e célra megfelelő kapcsolást?
(#) pappati hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Sziasztok!

Keresem egy Siemens RV 6306-os erősítőnek a kapcsolási rajzát. Sajnos sehol nem találtam meg. Kérem akinek megvan vagy tudja hol találom keressen meg!

Köszönöm!
(#) proli007 válasza peter81 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Hello!
Itt a kapcsolás..
- Hőérzékelőnek használhatsz egy diódát, vagy ha azt könnyebb felfogatni, egy PNP TO126-os tranzisztort.
- Az érzékelőhöz, célszerű árnyékolt kábelt vinni, de arra ügyelni kell, hogy az is elbírja a magas hőfokot.
- Az árnyékolt kábel árnyékolását, csak az elektronikánál kell (testre) bekötni. A hőérzékelőt, célszerű a testtől elszigetelni.
üdv! proli007
(#) dante01 hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Kerestem neten de nem találtam ennek a műszernek a kapcsolási rajzát.
dt-9205b
Hihetetlen hogy az ,,a" verziót megtalálom.....ezt meg nem.
Üdv: Laci
(#) lacusska hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Sziasztok , jhónapot kivánok! Érdeklődöm, hogy a fórumozók között volna -e esetrleg akinek megvan az AKAI AM-U33 tipusu erősitőről kapcsolási rajza, vagy ismerete a készülékben. Méréssel látszólag mindene rendben van de nem szólal meg, ebben a szakmában dolgozom vagy40 éve, de nem akar hallgatni rám ez a dög. az STK-k jók, a katalógus adatok szerint a rajtuk mérhető feszültségek rendben vannak. Kösz. Üdvözlettel: lacusska
(#) kadarist válasza lacusska hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
(#) lacusska hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Kedves kadarist! Köszönöm a linket, sajnos nbem tudok erről az oldalról letölteni mert a régi regisztrációmat kitörölték, mivel elég sokáig nem voltam az oldalon , és náluk az a szokás hogy a ritka vendégnek kitörlik a regisztrációját. Szóval köszönöm, majd keresek valami más megoldást. Üdv: lacusska
(#) kadarist válasza lacusska hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Regisztráció nélkül is tudsz tölteni napi kettő fájlt. Kattints a Get Manual vagy Download-ra a linken. De ha mégsem menne, akkor elküldhetem az e-mail címedre is.
(#) djgombi válasza lacusska hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Lásd jó szívömet
Töltsd!
(#) hunpet hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Sziasztok. Egy Waltham WT637-es TV kapcsolási rajzát keresem, ha valakinek megvan kérem, hogy töltse fel, vagy ha valaki tud olyan linket ahonnan kapcsolásokat lehet letölteni. Olyan oldal kéne ahol nem kell fizetni érte, mert jelenleg még egy ezrest sem tudok nélkülözni. Előre is kösz a válaszokat.
(#) kadarist válasza hunpet hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
(#) hunpet válasza kadarist hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Köszi kadarist bár én tegnap letöltöttem innen, de abban csak egy 128kb-os .bin fájl volt. Már rájöttem az Eprom amit letöltöttem, mert én így kerestem rá "waltham wt 637" a lényeg, hogy meg van köszi. Akkor most birkózok egy csöppet a TV-vel, ha nem megy akkor a trafó tesztert nézem át miért nem működik rendesen.
(#) zsa hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Sziasztok

Tanácsotokat kérném a következő kapcsolás megvalósításához. A lényeg : Led diódát szeretnék hogy autómatikusan bekapcsoljon ha a készülék közelébe megyek. Ez egy kezelő felület meg világosítására szolgálna . Ja természetesen sötétben működjön.
köszönöm.
(#) yohnsee válasza zsa hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Hallottam már olyan szenzorokról, (presence detector) magyarul talán jelenlét érzékelőnek hívják, keress rá, szerintem a google dob ki néhány kapcsolást velük, és szerintem beszerezhetőek kis hazánkban is. Vagy ha nem, akkor csináld meg olyanra, mint a WC-knél a piszoárnál van egy infra led és egy infra vevő, az infra led világít, ha valami elé kerül, akkor pl. kapcsol egy relét, azzal meg azt kapcsolsz, amit akarsz.
Üdv
(#) dinokal válasza zsa hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Szia! Ma már elég olcsón lehet kapni mozgásérzékelőt. Nekem az előszobai villanyt kapcsolgatja. Ha sötétben érek haza, lőn világosság.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 19, 2010 /
 
Sziasztok. Egy a képen láthaó XT/AT kombó billentyűzetvezérlő kapcsolási rajzát keresem.

Köszönöm a segítséget.

01010087.JPG
    
(#) nikolatesla hozzászólása Dec 19, 2010 /
 
Hali!
Unitra TPN-31D kapcsolási rajzát keresem.
(sokszorozó)
(#) attila0115 hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
SONY STR-475DE erősítő kapcsolási rajzát keresem,ha valaki tud kérem segítsen (ezen belül a center végfok meghajtási rész lenne fontos)
(#) mindenes válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Üdv!
Ez a csipp nem véletlen a jó öreg intel 8049 uC változata ?! XT alaplapokban szívesen alkalmazták a 8042 vel együtt.
(#) _ampervadasz_ válasza mindenes hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Helló.

Nem sajnos nem, és egy kicsit félreérthetően fogalmaztam. Ez az ic nem az alaplapon, hanem billentyűzetben foglalt helyet.
(#) Peter911 válasza attila0115 hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Hali!
Nekem meg van. De te is könnyen megtalálnád, ha a típusát pontosan írnád: STR-DE475..
(#) Szebence hozzászólása Dec 23, 2010 /
 
Sziasztok!

Én megtaláltam azt a kapcsolási rajzot, amit keresek, viszont egy kis segítséget szeretnék kérni, a kapcsolási rajzon keresek 1-2 ellenállást, de nem tudom hol kellene keresnem...
A 6,3mm-es fülhallgató kimenet előtti ellenállás értékére lennék kíváncsi, de nem találom. Hátha valaki tudjahol kell keresni és meg is találja...
Egyébként a Samsung hifim kapcsolásáról van szó.

MAX-N25.pdf
    
(#) djgombi válasza Szebence hozzászólására (») Dec 23, 2010 /
 
Tessék

head.PNG
    
(#) Szebence válasza djgombi hozzászólására (») Dec 23, 2010 /
 
Nagyon szépen köszönöm!
Következő: »»   151 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem