Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Házibarkács EKG
 
Témaindító: Mate12345, idő: Ápr 29, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   4 / 4
(#) Cinema válasza Busz hozzászólására (») Dec 7, 2022 /
 
Nem ismerem ezt a típust, most látom először képen.
A gyártót ismerjük, az újabb készülékei elég jók, míg megfelelően kezelik. De a gyártó sem ad nekünk sem több információt.
Amit láttam, az alapján én nem vállalom a javítását, elképzelhető, hogy nem lehet működésre bírni, mert nem csak a hardver lehet hibás, hanem a szoftver is.
Inkább belezőpanelnek használnám a helyedben, ha foglalkozol építéssel, van benne pár használható alkatrész, illetve a doboza is.
Üdv!
(#) Busz válasza Cinema hozzászólására (») Dec 8, 2022 /
 
Szoftverhiba egyenlőre nem fő ok, az nem veri ki a biztiket.

Nekem is eszembe volt, hogy ezek a régi chipek, mint néha a régi Pc-k biosa, meghibásodik, felejt és akkor tényleg kuka.
Lehet villámot kapott.

Mert az is fura hogy felfújódott meg kirepedt a zavarszűrő kondi, holott a 350mAh.es biztik előtte előbb le kellett volna hogy kapcsolják mielőtt az felfújódik.

Ha hardverhiba, mondjuk táp kondi, tranzisztor stb akkor esetleg javítható?

Milyen költséggel lehet számolni és tudtok-e ajánlani valamit?

Nyilvánvaló hogy úgy is költség ha nem indul el.

Más: jók a termékek ha megfelelően kezelik. Miért, milyen az ha nem megfelelően kezelik? Gondolnám bolondbiztos és elpusztíthatatlan egy orvostechnikai készülék.
A hozzászólás módosítva: Dec 8, 2022
(#) Busz válasza Cinema hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Megcsinálták végül Cegléden, azóta működik.


De az analízis gombot sose lehet aktiválni, nem tudom hogy rosszul vannak felrakva az elektródák vagy mi lehet az oka?

Nem is világít a led, akármikor nyomkodom.. De amúgy szépen printeli a görbéket.
(#) kadarist hozzászólása Jan 11, 2023 / 3
 
Sziasztok!
Az előzőekben látott készüléknél az izolátor-DC-DC konverter egyenirányítójának kimenetére kötött egyik tantálkondi lett zárlatos, ami miatt kiolvadt egy nyák-biztosíték. Kondicserék és biztosíték-javítás után feléledt.
(#) Inhouse válasza kadarist hozzászólására (») Jan 12, 2023 /
 
Szia!

Ezek szerint te javítottad? Gratula, hogy foglalkoztál vele és életre keltetted!
(#) kadarist válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 12, 2023 / 1
 
Szia! Köszönöm! Lehet, hogy nem kellett volna hozzányúlni, ha annakidején a konstruktőr tudja azt, hogy tantálkonsenzátort nem szabad kapcsolóüzemű táp kimenetére kötni pufferelés céljából.
(#) Busz válasza kadarist hozzászólására (») Jan 12, 2023 /
 
Köszönöm mégegyszer neked is!

Lehet velem van a baj mert az ilyen wiwe meg hasonló végtagi EKG-k egész egyszerűen nem is tudnak rólam felvételt készíteni.

Veszek bele papírt aztán teszteljük másokon is, akkor lehet lesz analízis is.

Vagy lehet nem is tudja a modell, csak ottvan a gomb rajta.
(#) Cinema válasza kadarist hozzászólására (») Jan 14, 2023 /
 
Gratulálok kadarist!
-
Az analizálást akkor végzi el, ha minden elektróda megfelelő helyen van és rendesen érintkeznek a tappancsok, csipeszek. Ha eddig ez rendben van, akkor kell az analízis gombot benyomni és várni türelmesen, mert ez eltarthat 1-2percig is. A páciens se mozogjon közben.
Ha működik az analízis funkció, akkor némi szöveges kiírást is tartalmaz a görbék mutatásán kívül.
Örülök, hogy sikerült életre kelteni.

Üdv!
Következő: »»   4 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem