Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikában kezdők kérdései
- Ez a felület kizárólag, az elektronikában kezdők kérdéseinek van fenntartva és nem elfelejtve, hogy hobbielektronika a fórumunk!
- Ami tehát azt jelenti, hogy a nagymama bevásárlását nem itt beszéljük meg, ill. ez nem üzenőfal!
- Kerülendő az olyan kérdés, amit egy másik meglévő (több mint 17000 van), témában kellene kitárgyalni!
- És végül büntetés terhe mellett kerülendő az MSN és egyéb szleng, a magyar helyesírás mellőzése, beleértve a mondateleji nagybetűket is!
Lapozás: OK   3369 / 3940
(#) c27 válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Egy Tektronix GPIB kommunikációs kártyát akarok lemásolni. Egyelőre még csak megnézem beszerezhetőek e az alkatrészek hozzá és mennyire éri meg.
Mellékelem a kapcsolási rajzokat, van pár ic amit nem egyszerű beszerezni.
A hozzászólás módosítva: Okt 21, 2019
(#) Bakman válasza Firefighter1 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Mean Well: RSP-1500-12
12 V, 125 A, kb. 140 eFt.

Szerintem házilag építettel sem fogod olcsóbban megúszni, a stabilitásról nem is beszélve. Kicsit több pénzért van 2 és 2.4 kW-os változat is, RSP-2400-12, RSP-3000-12.
(#) Kovidivi válasza Firefighter1 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Több, kisebbel oldanám meg.
(#) maksidavid001 hozzászólása Okt 21, 2019 /
 
Sziasztok! 14 éves vagyok, és nemrég kezdtem el foglalkozni az elektronikával, jelenleg hobbi szinten űzöm.

Adott egy transzformátor, amely a hálózati 230V-ból 12V-os váltakozóáramot csinál. Nekem viszont 12V egyenáramra lenne szükségem. Interneten találtam hozzá átalakítót, de gondoltam megcsinálom önmagam. Szerintetek megéri, vagy inkább válasszam a gyári verziót?

Dávid
(#) Alkotó válasza Firefighter1 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
50Hz-es váltakozó feszültségről van szó, vagy egyenfeszültségről?
(#) Alkotó válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Mekkora az elvárt terhelhetőség?
(#) maksidavid001 válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Csatlakoztattam egy transzformátort a hálózatra (230V AC 50Hz), amit a trafó átalakított 12V AC váltakozó feszültségre. Ezt szeretném 12V DC egyenfeszültséggé alakítani.
(#) reloop válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Szia! Ha 14 éves vagy, akkor nagyon fiatalon regisztráltál az oldalra
Idézet:
„(4 éve és 104 napja regisztrált)”

Mint hobbielektronika után érdeklődőnek természetesen azt tanácsolom csináld meg magad!
Hogy ne véts hibát, áruld el mit szeretnél erre a tápra rákötni és teszünk javaslatot a kivitelezésre.
(#) maksidavid001 válasza reloop hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Valóban. Először egy LED villogót csináltam kb.10-11 évesen.

Konkrétan Ezt kéne meghajtania, illetve egy Ilyet, utóbbi egy 5V-os kimenetet biztosítana egy bluetooth-vevőnek(Mobiltöltő tökéletesen elbírta.)
(#) reloop válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 21, 2019 /
 
Az egyenirányító híd legyen legalább 4 A-es, a feszültségtűrésével nem lesz gondod. A rákötött puffer kondenzátor pedig 3300 µF /25 V, vagy ezt meghaladó értékű úgy kapacitásban, mint feszültségtűrésben.
Ebben a témában nem fejtem ki részletesen, arra ott a földhurok topic, jobban jársz ha a bluetooth vevőt külön tápra kötöd.
(#) maksidavid001 válasza reloop hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Ezzel csak annyi bajom van, hogy csak 3A-os alkatrészt találtam. Tudsz esetleg valami másik utat, vagy megfelel ez is?

Alkatrész

Hozzáteszem, hogy mostanában gondoltam, rendelek innen néhány dolgot.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2019
(#) vargaf válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Van ott 10 A terhelhetőségű is, sőt...
KBPC1006
(#) reloop válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Így tudod áttekinteni a kínálatot.
Például a durva túlméretezés is megfizethető, cserébe lesz egy olyan alkatrészed ami biztosan nem hagy cserben.
(#) Epu2 válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Van itt erősebb is.
(#) jimmi12 válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Hali,

Azért nem ártana tudni, mekkora teljesítményű a trafód. Ha jól sejtem akkor 12V AC üresjárati feszültség, nem terhelve mérted. Az általad linkelt modul 60W teljesítményű, ha feltételezzük, hogy a trafód legalább 60W-os (de inkább nagyobb) és terhelés alatt is tartja a feszültséget, akkor kb. 17V DC feszültséged lesz a pufferen. Ebből számolva a maximális 60W-hoz 3,5A fog kelleni. Szerintem ez a modul biztosan nem tudja a 60W-ot és gondolom nem is lesz 100%-ban maximumon hajtva, szóval, átmeneti megoldásnak elég lesz a 3A-is, ha az van otthon. Ha meg rendelned kell akkor értelemszerűen, ahogy reloop fórumtárs írta legalább 4A.
(#) pucuka válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Miért pont 600 V -os diódákat, egyenirányító hidat választasz? Azzal alacsony feszültséget egyenirányítva nagy lesz a veszteséged, ahogy nézem, elég oda egy 40 - 80 - max 100 V -os diódahíd, ha 25 A körüli áramot bír. Ezt biztos nem tudod tönkretenni, még zárlattal se, mert a többi alkatrész, már a kisebb teljesítményű trafó is korlátozza az áramot. Az ilyen alacsony feszültségű, nagy áramú diódahidak diódáin is kis feszültség esik, míg a nagyobb feszültségűeknél ez az érték sokkal magasabb. 4 - 500 V -nál mindegy, ha hiányzik néhány volt, de egy 5 V -os egyenirányítónál nagyon nem mindegy, hogy 1,2, vagy 2,5 V hiányzik az egyenirányításból.
(#) maksidavid001 hozzászólása Okt 22, 2019 /
 
Csináltam képet a trafón leírtakról, illetve egy képet a multiméter 12V-os állásáról, természetesen itt semmi nem volt rákötve a trafóra a multiméteren kívül. Lehet, hogy kicsit előrébb jutunk vele.
(#) reloop válasza maksidavid001 hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Az S4 pont jó lesz bluetooth-vevő tápnak, feltéve hogy független szekunder tekercsről van szó.
(#) maksidavid001 válasza reloop hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Megmondom őszintén, most egy régi mobiltöltőn gondolkodtam, mivel hogy az mindenképpen külön van, illetve hogyha a trafó kimenetét használnám, fennáll a földhurok kockázata. Na meg akkor még egy váltóhíd kéne.
(#) Zserigta hozzászólása Okt 22, 2019 /
 
Sziasztok.

Adott egy ATmega32u4. A kézikönyvének a 383 oldalán, ha jól értem a kimeneti lábakon max 40mA-t tud elviselni, de azt is csak rövidebb ideig.

Ha szeretnék vele egy HFD2 005-M-L2 bistabil relét kapcsolgatni, akkor ha jól számoltam, az pont határértéken van és előbb utóbb tönkre fogja tenni az Atmel chip-et?

Ha helytálló a következtetésem, akkor kérdésem, hogy miért lehet az, hogy Arduinohóz az alábbi reléket árulják, amelyeken SONGLE SRD-05VDC-SL-C relé van, amire ha jól értelmezem a kézikönyvét azt írja, hogy 5V-on 71mA-t fogyaszt, tehát közel kétszeresét, mint amit az Arduinón az ATmega chip elbírna?
(#) ronin75 válasza Zserigta hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Szia, csak az ebay-os linkedet néztem meg, abban az van, hogy "optocoupler". Ezen a relé kártyàn van optocsatoló, annak a ledjét pár mA-rel be lehet kapcsolni és az kapcsolja a relét az 5 V-os tápfeszültségre. Tehát a uC kimenetét csak az optocsatoló ledje terheli.
(#) Tasznka válasza Zserigta hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
A HFD2 005-M-L2 relét,sőt bármilyet közvetlenül nem kapcsolunk kontrollerre,tessék elé rakni a tranzisztort+diódát+bázisellenállást .

Az ebay-es:
Csak simán dobsz neki 5V-ot,Gnd-t,és az atmegádtól 1 kimenetet.A relépanelen van 1 tranyó,majd az kapcsolja.azért betehetsz mondjuk 200-220R ellenállást az atmega kimenetére . 15-20mA meghajtást ír(elég gyengusz benne a tranyó).

Azért meggondolandó ez a fajta relé...neccesen közel van a tekercsekhez a morzeláb(6mm-re,a pad-et nem is számolom.) Ha nincs kivágva a panel,akkor ne nagyon kapcsolgass vele 230V-ot .
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2019
(#) Epu2 válasza pucuka hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Azért a feszültség esési történetet ne nagyon terjeszd, főleg egy kezdőnek ne.
(#) Pumuckli hozzászólása Okt 22, 2019 /
 
Sziasztok, biztos mindenki rávágja egyből a választ, csak nekem nem világos. Nagyon (!) kezdő vagyok. Tehát adott egy Arduino, egy 12V-os tápegység, egy 12V-os ventilátor és egy DC-DC Step down tápegység modul. A képen próbáltam illusztrálni a kérdésemet. Bal oldalon alul van a 12V-os tápegység. Ezt átalakítom 5V-ra (bal felső rész) az Arduino számára (jobb felső rész), majd az Arduino egyik lába segítségével szeretném kapcsolgatni a 12V-os ventilátort. A pirossal bekarikázott részre mit kell tennem? Az megvan, hogy kapcsolgatom a 3. lábon az 5V-ot... Egy tranzisztort és már működik is? Ha igen, milyet? Elnézést az alap kérdésért... Nem szeretném relével megoldani.
(#) Bakman válasza Pumuckli hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Lásd melléklet.

Az Rc helyére megy a ventilátor. A Vcc jelen esetben 12 V, oda megy a ventilátor + vezetéke, a tranzisztor kollektorára a negatív vezetéke. Rb értéke 1 - 5 kOhm-ig bármi, amit találsz. Az Rb bal oldala megy az Arduino vezérlő lábára. A tranzisztor szintén olyan, amilyen a fiókban fellelhető. Bírja ki a ventilátor áramát, a többi szinte lényegtelen. Keresni kell olyan tranzisztort, ami nem bír ki 12 V-ot, hobbistáknál nem nagyon szokott ilyen fellelhető lenni. A tranzisztor emittere a tápfeszültség negatív pontjára megy.

A tranzisztor adatlapján megtalálható, melyik láb melyik.

A NYÁK terved módosítani kell, mert a tranzisztor a negatív ágat kapcsolgatja és kell egy ellenállás is.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2019

000732.jpg
    
(#) pipi válasza Pumuckli hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Elég egy tranzisztor (vagy fet) , bázis ellenálláson keresztül az arduinóra. Tranyó emitter földön(ezt kapcsolgatja a ventire negatívra), venti pozitív meg a +12V-ra direktben.
(A relé kapcsolásához is pont ugyanez az áramkör kell )
pl: Bővebben: Link
A tranzisztort a venti áramfelvételéhez kell igazítani...
(#) Pumuckli válasza Bakman hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Köszönöm szépen, holnap kipróbálom.
(#) Pumuckli válasza pipi hozzászólására (») Okt 22, 2019 /
 
Köszönöm szépen.
(#) Ladyslao hozzászólása Okt 23, 2019 /
 
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, van-e olyan, aki elkészítené a felhasználható alkatrészek használatával egy hűtőgép vezérlő paneljét? Sajnos a befolyt befőttlé szétette a nyákot, megette az ellenállások egy részét, de nem szeretném az egész hűtőt kidobni...
A hozzászólás módosítva: Okt 23, 2019
(#) Sygnus hozzászólása Okt 23, 2019 /
 
Sziasztok !

Van egy ilyen "modulom", ami késleltetve kapcsolná ki a rákötött fogyasztót...wc -be akartam bekötni, ventilátor vezérlésre.

A kép alapján be is kötöttem, de ahogy áram alá helyeztem a dolgot, elpukkant....
A fázost bekötöttem az L -re és a COM -ra.
A NULLát a ventilátorra és az N -re.
És a ventihez vittem egy szálat az NO -tól.

Én csesztem el vmit ?
Következő: »»   3369 / 3940
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem