Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Műhelyünk felszerelése, szerszámai

Témaindító: szamóca, idő: Jún 12, 2014
Téma, a műhelyünkben előforduló készülékek, anyagok, szerszámok, eszközök bemutatására, kitárgyalására.
Lapozás: OK   98 / 98
(#) Firefighter1 hozzászólása Szo, 21:33 /

Sziasztok!

Akkus felsőmaróra kérnék szépen javaslatot! Amiket találtam gyáriakat azok elég borsos áron vannak!

Miből lehet építeni? Nem feltétlen kézi verzióba gondolkodom, javarészt asztalba lenne!
(#) Alkotó válasza Firefighter1 hozzászólására (») Szo, 21:36 /

Akkor miért kellene akkumulátoros?
Az asztali gép az sokat forog csak úgy üresen is, tehát a hálózatos megoldás több előnyt is ígér.
(#) Firefighter1 válasza Alkotó hozzászólására (») Szo, 22:53 /

Ebbe teljesen igazad van! Csak nem tudom megoldani a hálozati táplálást, maximum akku plussz inverter!
De nem hiszem hogy kifozetődő lenne!
70 € már lehet venni Ryobi és Ridgid márkájú akkusokat!

Nekem főképpen 4-8mm réteglemezhez 5-8mm plexihez kellene havonta egyszer ketszer!
Ezért vivodok azon hogy érdemes e beruházni egy 140-160 € Makitába vag Bosch ba.

Na jo nem csak asztalba menne.. néha néha kivenném kézbe is az biztos!
(#) Firefighter1 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Vas, 11:10 /

Egyedül a közös pincevilágítás van ott lent.. azt lehetne megcsapolnom!

De azért a fejemet veszik! Meg neon a hálózat így gondolom kisebb teljesítményre van tervezve!
Egy 1000-1300W gépet rákötök az szerintem leveri rögtön!

Ugy néz ki marad a Ryobi vagy a Ridgid
Csak meg kell nézzem hogy a többi gépe milyen mert akkor mér érdemes olyat venni aminek később a " rendszerét" tudom használni!
Akkus körfűrész... fúró,, stb stb hogy azonos legyen! Bosch (komplett) rendszerre nincs pénzem úgyhogy marad a hobbi kategória!

Egy ismerősöm ParkSeidból vásárolt be.. elég kellemes meglepetés! Hobbi szintre teljesen jók... csak felső marójuk nincs
(#) Gery78 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Vas, 11:35 /

Nem tudsz esetleg egy nagyon hosszú hosszabbítót üzembe helyezni, hogy ne kelljen az akkus gépekkel kínlódnod? Az a baj velük, hogy nagyon korlátozott az üzemidejük az akku miatt.
(#) Massawa válasza Firefighter1 hozzászólására (») Vas, 11:39 /

1300W még 10 A-t sem jelent, és nem igen hiszem, hogy 10A bizti vagy kismegszakito védi a világitási áramkört. Szerintem minden gond nélkül megcsapolhatod, és korábban fognak kisobni a ricsaj miatt, mint a világitás megcsapolás miatt.
(#) Firefighter1 válasza Massawa hozzászólására (») Vas, 12:49 /

Igen ezen gondolkodtam énis! De mivel itt minden pince egyben "bunker" is.. így kiprobáltam hogy ha becsukom a két betonajtót akkor a lépcsőházba nem szűrődik ki semmi hang!
Na meg amennyit én barkácsolok.... Most két kis hangfaldoboz, egy levilágítónak a doboza meg a repülőhöz a távirányitópult van tervbe véve.

Kedden beszélek a lakásfentartóval... hátha ..
Következő: »»   98 / 98
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu