Fórum témák

» Több friss téma
Fórum
Keresés
Lapozás: OK   1 / 48
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 8, 2024
Nem tudom megnézni, mert az "adatai fontosak"-nál automatikus lekapcsolásra van állítva nálam.
(#) granpa válasza mnyugger hozzászólására (») Ápr 8, 2024
Az nálam pingpong.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 8, 2024
A teniszütő mindig húrozott volt. Milyen teniszre gondolsz?
(#) granpa válasza Petyaa hozzászólására (») Márc 28, 2024
Finoman kezded húzni, megtámasztva a rúgóknál, majd nyomva tartod a rúgókat, ha eléggé kijöttek. Különben búra csere lehet könnyen.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 2, 2024
Nehogy megvedd! Csak a pénzt viszi.
Első a szigetelés, az megtérül néhány év alatt.
(#) granpa hozzászólása Dec 28, 2023
Radír volt? 2 nap hiányzik.
(#) granpa válasza Bakman hozzászólására (») Dec 20, 2023
Ha meggyullad a kandallóajtón a kilincs, akkor már úgyis mindegy. Volt régen fa is, porcelán is. Csuklós lefüggesztéssel, mert úgy rossz a hőátvezetés.
(#) granpa válasza Jonni hozzászólására (») Dec 18, 2023
A Coca Cola is csodaszer. Mondjuk, erre nem használnám.
A hozzászólás módosítva: Dec 18, 2023
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Dec 18, 2023
Akkor nem megfelelő felületű asztalon játszottak, mert nekünk sosem kellet púder vagy valami siklató. Vagy a "gombok" sem jó kiképzésűek vagy anyagúak voltak.
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 18, 2023
Nálam bevált. Vagy 5 éve lemostam egy díszdoboz ragacsossá vált fedelét, azóta sem ragad, színe ugyanolyan.
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 18, 2023
Mintha ecettel lehetett volna megoldani a ragacsosságot. (vagy seb, azaz tiszta benzinnel?)
(#) granpa válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 30, 2023
Hát a papír (ami elérhető).
(#) granpa válasza Taki33 hozzászólására (») Okt 30, 2023
A betont, de nem a vasat. A vasat forgácsolni kell, a betont porlasztani (törni). Nekem eddig bejött.
(#) granpa válasza Taki33 hozzászólására (») Okt 30, 2023
De nem ÜTVE fúrni, mert az csak kiveri a betont, a fúró élét.
(#) granpa válasza Suba53 hozzászólására (») Okt 29, 2023
Vídia betétes falfúróval, aminek a "véső" ^ élét fémvágóra (~70°) köszörülöd. Én a (régi, teli acél) gépi-fűrészlapot is ezzel fúrtam. (disznóölő késnek)
(#) granpa válasza Suba53 hozzászólására (») Okt 18, 2023
A forró drót, hideg víz kombináció elég biztonságos. Sok poharat, lámpát csináltam anno így. Ám üvegcsiszoló mester sem drága, ha az anyag értékes.
(#) granpa válasza Fats Domino hozzászólására (») Okt 18, 2023
Ha ferde, van esély a beszivárgásra. Persze van olyan, hogy a csiszolás ferde; pech. Melegítsd az üveget, jobban tágul, mint a dugó. Finom ütögetés a ferdeség felől.
(#) granpa válasza sany hozzászólására (») Okt 10, 2023
A körmök közt meg hézagok, amit illik kitölteni szivárgás, falslevegő etc. okán.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Aug 9, 2023
Van még olyanom.
(#) granpa válasza adapter hozzászólására (») Aug 8, 2023
Hőlégfúvó, spakli és nem vész az anyagból. Az összes szerszám elviszi, belekap stb. A nagyon szőröseket kissé megcsiszolni és festés.
(#) granpa válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 6, 2023
Ezt már Galilei is mondta: Eppur si mouve!
(#) granpa válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 8, 2023
Nem mindenhol. Vidámabb helyeken volt zöld és kék is.
(#) granpa válasza sany hozzászólására (») Ápr 20, 2023
Az én órásom nem ilyen volt, ő mindent csinált, mindennel. Ha nem volt hozzá neki, adott jó, megbízható másik címet.
(#) granpa hozzászólása Ápr 20, 2023
A szemüveg is egy nagy lehúzás. A nekem kényelmes, bevált, régi, nagy keretbe nem akarták az OFOTÉRT-nél, se a másik nagy szemüveges cégnél berakni a lencsét, mert hogy: öreg, eltörik, deformálódik, nincs akkora lencse stb. blabla. 60-80 ezerért adtak volna szemüveget. Elvittem a Visegrádi u-i maszekhoz. 20' alatt, -melegítés, becsiszolás-, 500 Ft-ért tett bele lencsét szó nélkül. Nem mai történet, de máig használom. A maszek elmondta, hogy bagóért, kilóra veszi az orosz lencsét, a javát kiválogatja (~75-80 %) és még így is 70 %-os haszna van. Ilyen maszekok már nincsenek sajnos.
(#) granpa válasza szs hozzászólására (») Ápr 18, 2023
A "szolgáltató"-ról: Bementem a Bajcsy-n, látom, ki van írva SMS 19 Ft. Kérdem a srácot: ez él? Igen, csak mi nem ajánlhatjuk. Addig 25 Ft-ért SMS-eztem.
(#) granpa válasza Rosszmáj hozzászólására (») Ápr 3, 2023
Janinak.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 3, 2023
Akkor pláne ne ütve fúrd, mert meglazul(hat).
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 3, 2023
Miből van a fal? A megfelelő méretű kőfúrót (fémhez köszörülve) megtoldod egy elég hosszú rúddal (csővel, csappal vagy forrasztva, hegesztve). És nem ütve fúrod, csak, ha muszáj. Vályogot viszi a betonvas is, kilapítva, csak sűrűn kell reszelni.
(#) granpa válasza Suba53 hozzászólására (») Márc 31, 2023
Ergya lett a citromail, lassú, kezelhetetlen és még ez lenne fizetős. Valaki(k) nagyon beteg(ek)!
Még nem volt idegem átpakolni minden fontosat máshová, de rajta vagyok. Szerintem direkt belassították, hogy ne legyen idege, ideje senkinek átpártolni máshová. Mocsokság, de több is veszett Mohácsnál. Lepattanok róla, ha átmentettem, ha nem.
(#) granpa válasza antiktelefon hozzászólására (») Márc 12, 2023
Sajnos nincs fuvaros.
Következő: »»   1 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem